Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

23 NİSAN UÇAKLI GAP TURU

739 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tur Kodu: 4501

GENEL BİLGİLER :


BAŞLANGIÇ TARİHLERİ :             21 Nisan Cumartesi Gidiş  


BİTİŞ TARİHLERİ :                      23 Nisan Pazartesi Dönüş


ULAŞIM ŞEKLİ :                                    Uçak , Otobüs


TUR BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ YERİ :                İstanbul


TUR SÜRESİ :                   2 Gece 3 Gün/2 Gece Otel KonaklamalıKONAKLAMA ALTERNATİFLERİNE GÖRE TUR FİYAT BİLGİLERİ :

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TALEP FORMU

● OTEL (BÖLGE):


● ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● SINGLE FİYATI:


● 0 - 6 YAŞ FİYATI:


● 7 - 12 YAŞ FİYATI:


● İLAVE YATAK FİYATI:

Mardin Yay Grand, Batman Balo Otelleri


 739 TL


 729 TL


 829 TL


 589 TL


 659 TL


Sorunuz

>> Asya Card - Bonus Card - Maximum Card - Advantage Card için vade farksız 12 taksit


TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Zorunlu Seyahat Sigortası

- Tur Operatörü Otobüs İçi İkramları

- Programda Belirlenen Çevre Gezileri

- Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

- Otellerde Alınan Kahvaltılar ve Akşam Yemekleri

- Gidiş - Dönüş Uçak Bileti

- Tur Katılımcı Sayısına Göre Belirlenecek Turizm Amaçlı Üretilmiş Lüks Araçlar

  (Otobüs, Midibüs, Minibüs)


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Minibüs ve Tekne Ücretleri

- Yemeklerde Alınan içecekler

- Profosyonel Rehberlik Hizmetleri

- Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

- Extra Olarak Belirlenen Bütün Hizmetler

- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

- Tur Esnasından Alınacak Olan Bütün Öğle Yemekleri

- Otelde Alınacak İçecekler + Ekstra Harcamalar ve Mola Tesislerinde Yapılacak Harcamalar


ULAŞIM:

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

 

Buluşma Noktaları ve Hareket Saatleri:


- Atatürk Havalimanında Uçak Kalkış Saatinden en az 75 dakika önce buluşma


ÇEŞİTLİ BİLGİLER:

- 1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Erv Sigorta tarafından yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

- Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Tek Bir Çocuk İçin Uygulanır

- Haftalık Turlarımızda Oturma Düzeninde Rotasyon Uygulanacaktır

- Turumuzun Toplam Süresi 3 Gece 4 gün Otel Konaklaması 2 Gecedir

- 0-6 Yaş Arasındaki Çocukların Otel Konaklamalarında Yatak Verilmeyebilir

- 2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir

- 2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir

- Turun Uygulanacak Programın Son Hali Tur Başlangıcında Tüm Misafirlerimize Verilir

- Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir.

- Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

- Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

- Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar.

- Misafirlerimizin Otobüs ve Trenli Turlarda 15 Dakika, Uçaklı Turlarda ise 75 Dakika Önce Kalkış Noktasında Olması Gerekir.

- Turun Yapılacağı Bölge veya Bölgelerdeki Otellerin Yoğunluklarına Göre Konaklama Yapılacak Tesis, Kültür ve Turizm Bakanlığı Standartları Aynı Olmak Koşulu İle Değişiklik Yapılabilir.


- Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi” ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.

- Tura gelirken yanınızda getirin; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız.

- Özel gruplarınızla, iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla oluşturacağınız gruplara hafta sonları ya da hafta içi tur yapmaktayız.


1. Gün(Cumartesi): Deyr-ul Zaferan Manastırı>Kırklar Kilisesi>Kasımiye Medresesi

Atatürk Hava Limanı'nda, İstanbul - Diyarbakır seferini yapacak olan uçağımız ile Diyarbakır'a gidecek olan siz misafirlerimiz gerekli kontrollerinizi ve bilet işlemlerinizi kişisel olarak yaptıktan sonra yaklaşık 1 saat 35 dakikalık yolculuğumuzun sonunda Diyarbakır’a vararak rehberimiz ile buluşup, 1 saat 15 dakikalık otobüs yolculuğu sonrası Mardin'e varıyoruz. Mardin'e vardığımızda şehir turumuza uzun yıllar Süryani Cemaatinin Patriklik mekânı olan Deyrul Zaferan Manastırı gezimizle başlıyoruz. Burada Sin Mabedi, Tıp Okulu olarak ta kullanılan 52 Patriğin mezarlarının bulunduğu oda, Mor Hananya Kilisesi, Vaftizhane bölümlerini görüyoruz. Manastır ziyaretimiz sonrasında Mezopotamya Ovasına hakim bir biçimde kurulan, Akkoyunlu Hükümdarı Cihangir oğlu Kasım Padişah'ın Mardin'e atandığında yaptırdığı Kasımıye Medresesine gidiyor ve burada Sınıflar, Eyvan, Dar-ül Kurra, Cami, Hayat Havuzu gibi kısımlarını görüyoruz. Buradan bütün bu Mezopotamya manzarasını fotoğrafladıktan sonra, Mardin'in sokaklarına girerek Mardin Ulu Cami ziyaretimiz sonrasında ise yöreye özgü bir mimari unsur olan Abbara görüyoruz. Gezilerimiz sonrasında konaklayacağımız otele varıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (Mardin Yay Grand Otel)


2. Gün(Pazar):Gülüşke Han>Hasankeyf>Tılsımlı Kapı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, sınırda olmasından dolayı Mardin'in önemli bir ilçesi olan Nusaybin'e varıp, Kamışlı Sınır Kapısını görüyoruz ve kısa bir alış veriş molası veriyoruz. Bu molamız sonrasında Midyat'a döndüğümüzde öncelikle Sıla dizisinin bir kısmının çekimlerinin de yapıldığı Devlet Konuk Evi'ne gideceğiz. Dönüş yolumuz üzerinde öğle yemeği molası verdikten sonra Midyat çarşısında "Telkari" alışverişi için serbest zamanımız olacak. Verilen serbest zaman sonrasında üreteceği toplam enerji 3,833 milyar Kw/h olan Ilısu Barajı'nın suları altında kalacak olan Hasankeyf'e varıyoruz. Hasankeyf'te 1116 yılında Artuklu Fahrettin Karaaslan tarafından yaptırılan Hasankeyf Köprüsü, Yeni Saray, Mağaralar, Darphane, Tılsımlı Kapı, Gözcü Kulesi, Büyük Saray ve Eyyubi Sultanı Süleyman tarafından 409 tarihinde yaptırılan El-Rızk Camii gezilerimizi yapıyor ve Batman istikameti ile Malabadi Köprüsü kavşağında bulunan termal otelimize varıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde (Batman Bato Otel)


3. Gün(Pazartesi):Veysel Karani Türbesi>Malabadi Köprüsü>On Gözlü Köprü

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, 555 yılında dünyaya gelen, Sıffın Savaşı sırasında 657 şehit olan Veysel Karani Türbesi'ni ziyaret edip, Timurtaş bin İlgazi bin Artuk tarafından 1147 yılında yaptırılmış Malabadi Köprüsü üzerinde bölgede yaşayan çocuklardan köprünün hikayesini ve türküsünü dinledikten sonra öğle yemeğimizi de alacağımız Artukoğulları döneminden beri bölgenin en önemli şehirlerinden olan Diyarbakır'a doğru devam ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Diyarbakır'da Anadolu'nun ilk, İslam Âlemi'nin 5. Harem-i Şerif'i olan Ulu Cami gezimizle başlıyoruz. İçerisinde taş işçiliği ve ahşap boyama sanatlarının ince zevklerini görebileceğiniz bu güzel eseri gezdikten sonra "35 Yaş Şiiri" şiiriyle tanıdığımız Diyarbakırlı şair Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evini ziyaret ediyoruz, içe dönük bir mimari sergileyen bu güzel evde bölge sivil mimarisinin ince örneklerini görerek buradaki gezimizi sonlandırıyoruz. Sonrasında Mardin Kapı'yı görerek Keçi Burcuna çıkarak 10 Gözlü Köprü ve Cennet'e Giden Su diye bilinen Dicle'yi fotoğrafladıktan sonra 11.yüzyıla tarihlenen Gazi Köşkü'nü ziyaret ediyoruz. Gezilerimiz sonrasında Havaalanında Check-in işlemlerimizi yaparak Diyarbakır/ İstanbul uçağıyla İstanbul'a dönüyor ve bir başka organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.TUR PROGRAMI

<< Bayram Turları ve Özel Gün Turları