Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS ÖZELLİKLERİ


2-1-6-1070

ANTALYA ADRASAN DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

70 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1070

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA


TESİS PROFİLİ:  Çok zengin tarihi ve doğal güzellikleri içinde barındıran Likya bölgesindeki Tesis, Antalya'nın Adrasan koyunda olup Kemer ve Olympos'a yakındır. Tesis denize 150 mesafede ve kıyı şeridindeki ilk tatil işletmelerinden biridir. Tesisin sol tarafı çamlarla kaplı dağlardan, sağ tarafı ise denize dökülen ve etrafına serinlik veren güzel bir dereden oluşmaktadır. Dere içine kurulu köşkler, misafirleri rahatlatmakla birlikte, etkileyici bir atmosferde hizmet almalarını sağlamaktadır. Konaklama üniteleri, ikişer ve dörder kişilik, ısı yalıtımlı, klimalı 17 adet bungalov oda ve yeni eklenen dört adet bahçe katı ve dört adette çatı fenerli standart odadan oluşmaktadır. Her evin kendine özel banyosu , tuvaleti ve her an sıcak suyu bulunmaktadır. Toplam 50 yatak kapasitesine sahiptir. Kahvaltı servisi ve tesisin usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzetli yemekler, Adrasan deresinin kıyında ağaçlarla gölgelenmiş açık restoranda, dere içindeki köşklerde veya kapalı restoran bölümünde sunulmaktadır. Tesiste Türk mutfağının lezzetli yemeklerine yer verilmektedir. Eşsiz güzellikteki Adrasan Koyu'nda deniz ve güneş'in tadını çıkarmak, dağ yolunda doyumsuz manzara eşliğinde sabah ve aksam yürüyüşleri yapmak, tekne ile koy gezileri yapmak, Olympos, Phaselis gibi yakındaki tarihi yerleri gezmek isteyen herkes tesise davetlidir.


AKTİVİTELER:  Adrasan koyunun eşsiz güzellikleri arasında, pırıl pırıl denizde yüzme ve güneşlenme keyfi, dere içerisindeki köşklerde ruhunuzu dinlendirin, özel günlerde düzenlenen eğlenceli yarışmalar, mavinin her tonunu görebileceğiniz koylara yapılan tekne gezileri, çam ormanları içinde dağ yolunda yürüyüşler, yöredeki tarihi yerlere geziler, çocuklarınızın saatlerce oynayacağı kum havuzu ve salıncaklar, masa tenisi, basketbol, kum voleybolu ve dahası...


TESİS  ve ÇEVRESİ OLANAKLARI: Bahçe, Restoran ve Bar, Dereden Faydalanılabilir, Sahilde Şezlong ve Şemsiye, Otopark, Çamaşırhane, Tur Danışma


ODA ÖZELLİKLERİ:  Konaklama üniteleri, ikişer ve dörder kişilik, ısı yalıtımlı, klimalı 17 adet bungalov oda ve yeni eklenen dört adet bahçe katı ve dört adette çatı fenerli standart odadan oluşmaktadır. Her evin kendine özel banyosu , tuvaleti ve her an sıcak suyu bulunmaktadır. Toplam 50 yatak kapasitesine sahiptir.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Kahvaltı servisi ve tesisin usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzetli yemekler, Adrasan deresinin kıyında ağaçlarla gölgelenmiş açık restoranda, dere içindeki köşklerde veya kapalı restoran bölümünde sunulmaktadır. Tesiste Türk mutfağının lezzetli yemeklerine yer verilmektedir.


ADRES: Adrasan, Kumluca, Antalya / Türkiye


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Tesis denize 150 m. Mesafededir.

Adrasan Koyu; Antalya'nın Kemer ilçesine 45 km uzaklıktadır. Tesise ulaşmak için Antalya, Kemer ve Olimpos'u geçtikten sonra anayoldaki Adrasan Sapağından girilir, kasabaya ulaşınca Sahil Yoluna devam edilir, büyük çınar ağacından sola dönülerek dere boyunca yola devam edilir. Antalya havalimanından otogara servisler ile, Antalya otogarından Adrasan sapağına her 15 dakikada bir minibüsler ile, Adrasan sapağından tesise de minibüsler ve taksi dolmuşlar ile ulaşım mevcuttur.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis yaz sezonları hizmet vermektedir. Çocuk palitikası; 0 - 3 Yaş Ücretsiz, 4 - 6 Yaş %70 İndirimli, 7 - 12 Yaş %50 İndirimlidir. Odada Tek Kişi Kaldığı Taktirde %50 Eklenir. İçecekler Fiyata Dahil Değildir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


>> Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız <<

BANKA HESAP BİLGİLERİ

DETAYLI FİYAT BİLGİSİ

ANTALYA ADRASAN DOĞA OTELLERİ

Antalya Adrasan Doğa Otelleri web içeriği, web sitemizin kullanıcılarına yararlı olabileceğini düşündüğümüz bu konuyla alakalı içeriği yukarıda vermektedir. Bu veriler, Antalya Adrasan Doğa Otelleri ile ilgili olabilecek ürünleri ve hizmetleri içerebileceği gibi Antalya Adrasan Doğa Otelleri konusunda açıklayıcı bilgileri de veriyor olabilir. İnternet sitemizde, Antalya Adrasan Doğa Otelleri konusunda, Antalya Adrasan Konaklama Rehberi ile ilgili, Antalya Adrasan Yeşil Tatil hakkında, Antalya Adrasan Butik Otel içeriğinde, Antalya Adrasan Tatil Rehberi hakkında, Antalya Adrasan Butik Tatil Otelleri konularında diğer internet sitelerinden edinebileceğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlayan linklerde bulunabilmektedir. Şayet bu sayfada aradığınızı bulamaz iseniz internet sitemizdeki bağlantıları gözden geçirerek Antalya Adrasan Doğa Otelleri benzeri içeriğe sahip geniş kapsamlı bir arşive de ulaşabilirsiniz. Tabiata.com, yurt içi tatilcilere hizmet veren internet ortamındaki acentelere kıyasla çok geniş bir çerçevede turizm ürünleri ve hizmetleri sunumu gerçekleştirmektedir. Sadece web sitemizi kullanarak doğa turizm kapsamdaki tüm taleplerinizi kolayca karşılayabilirsiniz. Ayriyeten web sitemizin ziyaretçileri, Antalya Adrasan Tatil Rehberi , ekonomik doğa turları , Antalya Adrasan Doğa Tatil Rehberi , Antalya Adrasan Doğa Turizm Rehberi , Antalya Adrasan Doğa Otelleri, tabiatta tatil turları , Antalya Adrasan Butik Oteller , kampanyalı doğa tatil turları , Antalya Adrasan Butik Oteller , vizesiz yurt dışı turları , klasik yurt dışı turları , sıra dışı yerler , yurt dışı safari turları , egzotik ada turları , Antalya Adrasan Doğa Otelleri , egzotik adalar turu , Antalya Adrasan Butik Tatil Otelleri vb. ile ilgili olabilecek geniş kapsamlı doğa tatil turu içeriğine internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirler. Adrasan Koyu, Deresi ve Çevresi: Antalya Adrasan Doğa Tatil Rehberi Tarifi zor bir atmosfer ayrılmak istemeyeceğiniz bir ortam. Antalya Adrasan Butik Otel Gerçek dinlenmenin tam adresi Adrasan. Antalya, Antalya Adrasan Deresi Otelleri zaten turistlerin olmuş, bir kalabalık, Antalya Adrasan Doğa Otelleri bir sıcak, bir telaş kent içinde yoğrulurken Adrasan Antalya'nın 100 km uzağında huzur, sakinlik, vaat ediyor. Antalya Adrasan Konaklama Rehberi Antalya - Kaş yolu üzerinden ayrılıyor denize doğru 22 km lik yolu kullanarak Adrasan'a iniyoruz.

 Antalya Adrasan Yeşil Tatil Belde girişine yaklaşırken karşımıza çıkan çınar ağacı pek dikkat çekmese de sola Adrasan Deresi paralelinde denize yaklaşırken bambaşka bir dünya ile tanışıyoruz. Antalya Adrasan Deresi Otelleri Yola gündüz çıkanlar eğer hava karardıktan sonra yöreye ulaşıyorlarsa bu daha da şaşırtıcı oluyor.  Antalya Adrasan Doğa Otelleri Derenin yol tarafında araç trafiği, Antalya Adrasan Doğa Otelleri otopark imkanı için kullanılırken Antalya Adrasan Butik Tatil Otelleri İstanbul Boğaz köprüsüne benzeyen sistemle kurulmuş olan asma köprüler tesislerin bulunduğu karşı yakaya geçme imkanı sağlıyor. Antalya Adrasan Butik Otel Gerek köprülerin gerekse tesislerin dizaynını gösterir şekilde dizilmiş şerit ampuller farklı bir atmosfer yaratıyor.

TÜM ADRASAN TESİSLERİNE BAK

TÜM ADRASAN TESİSLERİNE BAK

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.