Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS ÖZELLİKLERİ


2-1-6-1073

ANTALYA ADRASAN DOĞA TURİZM TESİSİ -5-

75 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1073

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

BANKA HESAP BİLGİLERİ


TESİS PROFİLİ:  Antalya Havalimanı’na yaklaşık 98 km. uzaklıkta olan Çavuşköy (Adrasan) Kumluca ilçesine bağlıdır. Eşsiz kumsalı ve bakir doğasıyla görenleri kendisine aşık eden Adrasan, yakın geçmişte belde olmuştur. Üç yanı çam ormanlarıyla kaplı Adrasan Koyu, karadan ters rüzgarlar aldığından denizinde dalga oluşmamaktadır. Bu yüzden rüzgar gücünün egemen olduğu antik çağlarda yelkenliler bu koya giremeyip medeniyet izlerini 10 km kadar mesafede bulunan Olympos’a taşımışlardır. Tüm yıl boyunca su ısısı yüksek ve su altı görüşü 30m yi bulan berraklıkta olduğu için Adrasan ve çevresi su sporlarını sevenler için harika alternatifler sunmaktadır. Tesiste 4 oda mevcuttur. Tesis, yeşillikler içinde denize 300 mt mesafededir. Yemyeşil bir bahçesi vardır ve bahçesinden dere geçmektedir. Dere içine kurulmuş oturma grupları ve köşkler çok güzel bir atmosfer oluşturmaktadır. Yaz aylarında dere kenarında doğal ortamında açık restoran ve bar bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Ayrıca günlük özel menüler ve a la carte taze balık çeşitleri mevcuttur. Keyifli dostlukların yaşandığı Adrasan akşamlarını unutamaz ve Dere üzerindeki köşklerde keyifli sohbetler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Derenin yol tarafında araç trafiği, otopark imkanı için kullanılırken, kurulmuş olan asma köprü ile tesisin bulunduğu karşı yakaya geçilir. Denize doğru akan Adrasan Deresi içine kurulmuş özel loca teraslar ve çevresinde yüzen ve bir türlü doymak bilmeyen ördekler şaşırtıcı bir güzellik sergiler. Özel hava akımına sahip dere boyunca esintili hava doğal klima görevi görüp nemi dağıtarak serinlik sağlıyor ve Antalya'nın boğucu sıcağını burada hiç hissetmiyorsunuz.


AKTİVİTELER:  Adrasan koyunun eşsiz güzellikleri arasında, pırıl pırıl denizde yüzme ve güneşlenme keyfi, dere içerisindeki köşklerde ruhunuzu dinlendirin, sohbet edin, mavinin her tonunu görebileceğiniz koylara yapılan tekne gezileri, dalış veya balık tutma turları, çam ormanları içinde dağ yolunda yürüyüşler, yöredeki tarihi yerlere geziler, bisiklet,


TESİS  ve ÇEVRESİ OLANAKLARI: Restoran ve Bar, Tur Danışma, Genel Alanlarda İnternet, Dere Üzerinde Platformlar


ODA ÖZELLİKLERİ: Tesiste 4 oda mevcuttur. Bir ev atmosferinde hizmet verilmektedir. Odalar klimalıdır ve bir evin odaları gibidir.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesis, oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Ayrıca günlük özel menüler ve a la carte taze balık çeşitleri mevcuttur. Bahçedeki barda, dere üzerindeki köşklerde gün içerisinde ve akşamları keyifle lezzetli yemeklerin tadına varıp içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.


ADRES: Adrasan, Kumluca, Antalya / Türkiye


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Tesis denize 200 m. Mesafededir.

Adrasan Koyu; Antalya'nın Kemer ilçesine 50 km uzaklıktadır. Tesise ulaşmak için Antalya, Kemer ve Olimpos'u geçtikten sonra anayoldaki Adrasan Sapağından girilir, kasabaya ulaşınca Sahil Yoluna devam edilir, büyük çınar ağacından sola dönülür ve tabelalar takip edilerek tesise ulaşılabilir. Antalya havalimanından otogara servisler ile, Antalya otogarından Adrasan sapağına her 15 dakikada bir minibüsler ile, Adrasan sapağından tesise de minibüsler ve taksi dolmuşlar ile ulaşım mevcuttur.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Nisan - Kasım döneminde hizmet vermektedir. Çocuk palitikası; bir çocuk için 0 - 6 Yaş Ücretsiz, 7 - 12 Yaş %50 İndirimlidir. Odada Tek Kişi Kaldığı Taktirde Temmuz ve Ağustos Döneminde %100, Diğer zamanlarda %50 Eklenir. İçecekler Fiyata Dahil Değildir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.

  

FİYAT BİLGİLERİ


2013 FİYATLARI


Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim


- İki Kişilik Kahvaltı Dahil Oda Fiyatı : 150 TL.


- İki Kişilik Yarım Pansiyon Oda Fiyatı : 200 TL.


- Tek Kişilik Oda Kullanımı Kahvaltı Dahil: 100 TL.


- Tek Kişilik Oda Kullanımı Yarım Pansiyon Dahil: 140 TL.


- Odada Üçüncü Kişi İçin Eklenir : 65 TL.


Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan


- İki Kişilik Kahvaltı Dahil Oda Fiyatı : 140 TL.


- İki Kişilik Yarım Pansiyon Oda Fiyatı : 180 TL.


- Tek Kişilik Oda Kullanımı Kahvaltı Dahil: 95 TL.


- Tek Kişilik Oda Kullanımı Yarım Pansiyon Dahil: 120 TL.


- Odada Üçüncü Kişi İçin Eklenir : 60 TL.


Bayram Tarihleri:

08.08.2013 - 11.08.2013  &  12.10.2012 - 20.10.2013


- İki Kişilik Kahvaltı Dahil Oda Fiyatı : 150 TL.


- İki Kişilik Yarım Pansiyon Oda Fiyatı : 200 TL.


- Odada Üçüncü Kişi İçin Eklenir : 65 TL.* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.

ANTALYA ADRASAN TATİL PANSİYONLARI

Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları sayfası, web sitemizin kullanıcılarına yararı olabileceğini düşündüğümüz bir çok bilgi ve turizm ürününü yukarıda ve benzer içerikteki sayfalarda sunmaktadır. Bu sunulan içerikler, Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları ile alakalı çeşitli sınıflandırmalara ayrılmış turizm hizmet ve ürünleri olabileceği gibi Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları benzeri oluşturulmuş kapsamlı bilgilendirme sayfaları da olabilir. İnternet ortamında, Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları konusuna,

 Antalya Adrasan Konaklama detaylarına ve içeriğine, Antalya Adrasan Pansiyonları konusuna ve bu konu başlığı altındaki alt başlıklara, Antalya Adrasan Rehberi detaylarına, Antalya Adrasan Motelde Tatil içeriğine değinen farklı web sitelerinden bilgi almanızı sağlayacak link bağlantılarına, web içeriğimizden ulaşılabilmektedir. Bununla birlikte web sitemizin kendi içindeki yönlendirmeleri izleyerek Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları hakkında benzer daha çok sayıda sayfaya da ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Tabiata.com, benzer tatil sitelerine nazaran çok daha kapsamlı bir turizm ürün ve hizmet içeriği sunduğu için mavi yolculuk turları içinde aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz adres web sitemiz olacaktır. Bütün bunlara ilaveten web sitemizin kullanıcıları; Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları turizm destinasyonları tanıtımı , mavi tur önerileri , liman önerileri , Antalya Adrasan Tatil Motelleri , deniz sıcaklıkları , ziyaret edilen koylar , balık tutulabilen koylar , Antalya Adrasan Ekonomik Tatil Motelleri , tekne çeşitleri , kamaraların standartları , Antalya Adrasan Konaklama , teknelerde sunulan yiyecek içecek hizmetlerinin içeriği, mavi yolculuk rotolarının tanıtımı , teknede tatil yapmanın ayrıcalığı, tur kapsamında verilen ekstra hizmetler Antalya Adrasan Doğa Tatil Motelleri gibi daha çok sayıda konuya ve içeriğine rahatça web sitemizden ulaşabilirler. Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları Koyun başında Markız tepesi yer alıyor. Antalya Adrasan Ekonomik Tatil Motelleri Adrasan koyunun her iki tarafından çıkılan orman içi yükseklikler, Antalya Adrasan Rehberi koyun ne kadar estetik olduğu konusunda fikir sağlayacak güzellikler sergiliyor. Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları Olympos civarı birbirinden güzel, farklı panoramalarda ve uzunlukta yürüyüş seçeneklerine sahiptir. Antalya Adrasan Ucuz Tatil Motelleri En önemlisi de meşhur Likya Yolu’dur. Likya Yolu Parkuru, Marmaris - Ölüdeniz'in hemen üstünden başlayıp Antalya yakınlarına kadar uzanan, Antalya Adrasan Ucuz Tatil Motelleri, topmam 505 km.lik bir parkurdur. Doğal olarak etaplar halinde geçilir. Antalya Adrasan Motelde Tatil Parkur üzerindeki yerleşim birimlerinde konaklama olanağı mevcuttur. Antalya Adrasan Tatil Motelleri Parkurun tamamı işaretlenmiş olup bakımı, Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları düzenli olarak yolu ilk kez işaretleyen Kate Clow ve gönüllü ekibi tarafından yapılmaktadır. Olympos, Musa Dağı, Kayıp Şehir Parkuru Olympos’tan başlayıp Musa Dağı’nın zirvesinde(780m) son bulan gidiş-dönüş 5 saatlik parkurdur. Antalya Adrasan Konaklama  Musa Dağı’nın zirvesinde Likyalıların ilk yerleşim yerlerinden olan Olympos tarihi şehrinin tamamıyle bozulmamış kalıntılarını görecek ve Adrasan manzarasında mola verilebilir. Antalya Adrasan Ekonomik Tatil Motelleri Olympos, Çıralı, Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları Ulupınar Parkuru Olympos’tan başlayıp Çıralı’dan geçen ve çınar ağaçları, Antalya Adrasan Tatil Pansiyonları dereleri ve alabalık lokantaları ile meşhur Ulupınar’da son bulan zevkli bir parkur. 5 saatlik bir parkurdur.

TÜM ADRASAN TESİSLERİNE BAK

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.