Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

2-1-4-1078

ANTALYA ÇIRALI DOĞA TURİZM TESİSİ -6-

45 €

‘dan Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1078

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

BANKA HESAP BİLGİLERİ

EV FOTOĞRAFLARI

TÜM ÇIRALI ve OLİMPOS TESİSLERİNE BAK


TESİS PROFİLİ:  Çıralı’da denize elli metre uzaklıkta, 4,5 dönümlük gerçek bir Akdeniz bahçesi içerisinde 200'e yakın nar, portakal, mandalina, greyfurt, limon, avokado, dut, karadut, erik, incir, zeytin, üzüm, şatok, ceviz, pekan cevizi, hurma gibi ağaçların, sebze bahçesinin, Akdeniz yaseminleri, begonviller, mimozalar, manolyalar, mor salkımlar, zambaklar gibi çeşit çeşit bitkilerin ve çiçeklerin kapladığı bahçede sadece üç tatil evinden oluşan çok özel bir yerde tatil yapmaya ne dersiniz? Misafirlerin her türlü rahatı düşünülerek hazırlanmış evlerde huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Bahçedeki geniş yeşil alanda yer alan salıncaklarda dinlenebilir, çınar ve ceviz ağaçlarının gölgesinde hamak keyfi yapabilirsiniz. Sizler Çıralı'da tatilin tadını çıkarırken çocuklar da salıncakların ve el işi etkinliklerinin bulunduğu oyun alanında diledikleri gibi vakit geçirebilir, koşup oynayabilirler. Çınar ağacının hemen yanındaki restoran, Akdeniz yemeklerinden oluşan menüsü ve bahçedeki meyvelerden hazırlanan çeşitli ev yapımı içeceklerle sizleri karşılamaya hazırdır.


AKTİVİTELER:  Geniş ve Yemyeşil Bahçe İçinde Vakit Geçirip Kafa Dinleyebilirsiniz, Dokuma ve Elişi Atölyesinde Farklı Bir El Sanatını Deneyebilirsiniz, Bahçede Salıncak ve Hamak Keyfi Yapabilirsiniz, Doğa Yürüyüşleri, Bisiklet Kiralayıp Çevrede Keşfe Çıkabilirsiniz, Yanartaş Turu, Tekne Turu, Kaya Tırmanışı, Dalış Okulu Faaliyetlerine Katılabilirsiniz, Plaj ve Denizde Vakit Geçirebilirsiniz.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Restoran, Bahçe, Plaj, Kablosuz İnternet, Otopark, El Sanatları ve Dokuma Atölyesi, Kütüphane, Masa Tenisi, Çocuk Bahçesi, Çamaşırhane


ODA ÖZELLİKLERİ:  Tesiste birbirinden bağımsız üç ev vardır. MAVİ EV: Bir yatak odası, açık mutfaklı salon ve banyodan oluşan evlerden geniş verandalar sayesinde ister evin içinde, isterseniz dışında yaşayabilirsiniz. 1 çift kişilik, 2 tek kişilik yatak mevcuttur. Klima + sıcak su + buzdolabı + elektrikli ocak ve gerekli tüm mutfak araçları mevcuttur. YEŞİL EV: Bir yatak odası, açık mutfaklı salon ve banyodan oluşan evlerden geniş verandalar sayesinde ister evin içinde, isterseniz dışında yaşayabilirsiniz. 1 çift kişilik, 2 tek kişilik yatak mevcuttur. Klima + sıcak su + buzdolabı + elektrikli ocak ve gerekli tüm mutfak araçları mevcuttur. TAŞ EV: 2 yatak odası, açık mutfaklı 1 salon ve 1 banyodan oluşan evimizde 2 çift kişilik, 2 tek kişilik yatak mevcuttur. 2 aile için uygundur (6 kişi). Klima, sıcak su, buzdolabı, elektrikli ocak ve gerekli tüm mutfak araçları mevcuttur.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ: Tesiste Akdeniz, Ege Mutfağı ve Ev Yemeklerinin Servis Edildiği Restoranda İstek Üzerine Yemek Yapılmaktadır.


ADRES:  Ulupınar Köyü, Çıralı Mah. No:485, 07980 Çıralı, Antalya


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Tesis, 3200 metrelik Çıralı - Olympos sahiline elli metre mesafede ve geniş bir bahçe içerisindedir. Olimpos Antik Kenti ve Yanartaş, tesisin yakın çevresindedir. Tekirova’ya 20 km, Kemer’e 35 km, Antalya Havaalanına 90 km mesafededir.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Sadece Bahçede Kabul Edilir. Tesis Yaz Sezonu Hizmet Vermektedir. Odalardaki Mevcut Yataklar Kullanılıyorsa 0-12 Yaş Ücretsizdir. En Az Bir Haftalık Rezervasyon Kabul Edilir.

 * Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYATLARI


Haziran - Temmuz - Ağustos


                                    İki Kişiye Kadar          Ekstra Her Kişi İçin


Mavi ve Yeşil Evler :               110 €                        40 €              

* Maksimum 4 Kişilik

* Kahvaltı Dahil


Taş Ev :                                      160 €                        40 €        

* Maksimum 6 Kişilik

* Kahvaltı Dahil


Nisan - Mayıs - Eylül - Ekim


                                    İki Kişiye Kadar          Ekstra Her Kişi İçin


Mavi ve Yeşil Evler :               100 €                        40 €              

* Maksimum 4 Kişilik

* Kahvaltı Dahil


Taş Ev :                                      145 €                        40 €        

* Maksimum 6 Kişilik

* Kahvaltı Dahil


Mart - Kasım


                                    İki Kişiye Kadar          Ekstra Her Kişi İçin


Mavi ve Yeşil Evler :                80 €                        40 €              

* Maksimum 4 Kişilik

* Kahvaltı Dahil


Taş Ev :                                      120 €                       40 €        

* Maksimum 6 Kişilik

* Kahvaltı Dahil- Bayram ve Özel Günlerde Yüksek Sezon Fiyatları Geçerlidir.

- Fiyat Açıklamaları İçin “Diğer Bilgilere” Bakınız.

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.