Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

ANTALYA ÇIRALI ve OLİMPOS TATİL YERLERİ

Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri sayfası, yurt içine veya yurt dışına doğa tatili planlayan ziyaretçilerimiz için hazırladığımız kapsamlı içeriğimizden sadece biridir. Tabiata.com, ziyaretçilerinin taleplerini, beklentilere en uygun şekilde cevap vererek karşılamaya çalışmaktadır. Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri sayfası ve benzeri sayfalarımızda işbirliği içerisinde olduğumuz çok sayıda tesisi sunmaktayız. Dilerseniz seçtiğiniz tesis için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri kapsamında, Antalya Çıralı ve Olimpos Alternatif Tatil konusunda, Antalya Çıralı ve Olimpos Kiralık Tatil Evleri içeriği dahilinde, Antalya Çıralı ve Olimpos Nehir Kenarı Oteller konularında sayfalarda yapacağınız aramalara uygun olarak en beğenilen tesisler, arama sonrası listenin en başında gösterilecektir. Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri ve benzeri sayfalarımızda yapacağınız tabiat konaklama tesisi esnekliğine vb. göre çeşitlendirebilirsiniz. Böylece olabilecek size en uygun tesiste konaklamanın gönül rahatlığıyla taleplerinizi karşılamış olursunuz. Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri sayfalarımızda sadece tabiat konaklama tesislerine yer verilmektedir. Bunun yanında Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri ile alakalı olabilecek kapsamlı bilgilere de web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler sizin için yeterli gelmiyor ise daha detaylı araştırma yapmak için web sitemizden ulaşabileceğiniz diğer web sitesi içeriklerini de inceleyebilirsiniz. Tabiat Tatiliyle alakalı bu ve benzeri web sayfalarımızdan ayrıca; Antalya Çıralı ve Olimpos Günlük Kiralık Evler , ucuz uçak bileti bulma ipuçları , ilk uçak yolculuğu rehberi , Antalya Çıralı ve Olimpos Dağ Evi , uçak bileti değişiklik ve iptal işlemleri , genel uçak bileti kuralları , Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatilleri , ülkelere göre vize uygulamaları , Antalya Çıralı ve Olimpos Dağ Otelleri , yurt içi ve yurt dışı destinasyon bilgileri , Antalya Çıralı ve Olimpos Orman Otelleri , havaş servis saatleri bilgisi ,

 Antalya Çıralı ve Olimpos Alternatif Tatil havaalanları uçak kalkış varış detayları ve benzeri bir çok konuda yararlanılabilir. Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatilleri Çıralı’nın Olimpos harabeleri ile birleştiği güneydeki alan birinci ve ikinci derece arkeolojik sit alanı, Antalya Çıralı ve Olimpos Günlük Kiralık Evler kıyı kesimi ile kumsal birinci derece doğal sit alanı, iç kesimler üçüncü derece doğal sit alanı koruma statülerine sahiptir. Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri Çıralı aynı zamanda Olimpos - Beydağları Sahil Milli Parkı sınırları içerisinde yer alıyor. YANARTAŞ Çıralı’da gezilip görülecek yerlerin en başında Yanartaş geliyor. Antalya Çıralı ve Olimpos Alternatif Tatil Yer altından çıkan doğal gaz, Antalya Çıralı ve Olimpos Orman Otelleri Çıralı’nın kuzey batısındaki bir vadinin yamacında yüzyıllardır sönmeden yanan alevlerin oluşmasına sebep olmuştur. Antalya Çıralı ve Olimpos Tatil Yerleri Geçmişi 2000 yıl öncesine kadar uzanan bu alevlerin nasıl oluştuğuna kaynaklık eden efsane, Antalya Çıralı ve Olimpos Dağ Otelleri Homeros’un Troya Savaşı’nı konu alan İlyada Destanı’nda da anlatılıyor. Antalya Çıralı ve Olimpos Alternatif Tatil Efsaneye göre; Troyalılar’ın yanında savaşan Glaukos’un oğlu Bellerophontes doğduğu yer olan Argos’tan sürülür. Antalya Çıralı ve Olimpos Nehir Kenarı Oteller Tiryns krallığında misafir edilirken kraliçe Anteia’nın ahlaksız teklifine evet demediği için iftiraya uğrar. Kral da bu genci Likya ülkesinin kralı olan kayınpederine gönderir ve onun oraya vardığında öldürülmesini buyurur. Antalya Çıralı ve Olimpos Orman Otelleri Likya kralı aldığı buyruk uyarınca Bellerophontes’ten kurtulmayı planlar ve bunun için ona sonu ölüm olan bir görev verir. Bu görev; ön kısmı aslan, ortası keçi, Antalya Çıralı ve Olimpos Doğa Tatilleri arkası yılan biçimli bir canavar olan ve ağzından alev püskürten Khimaira’yı öldürmektir.    

2-1-3-0003

TESİS BİLGİLERİ

ANTALYA ÇIRALI DOĞA TURİZM TESİSİ -5-

50 €

‘dan Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1077

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM ÇIRALI ve OLİMPOS TESİSLERİNE BAK


TESİS PROFİLİ:  Etrafı dağlarla çevrili, orman içinde, deniz kıyısında bir saklı cennet. Balayı çiftleri. Mutlak sessizlik ve sakinlik arayanlar. Denize sıfır olsun diyenler. Köy ortamında organik yemek isteyenler. Her şeyden önce de kalite ve profesyonellik isteyenler. Avokado, Muz, Zeytin, Turunç, Portakal ve diğer meyve ağaçları, çiçekler ve güller arasındaki tesis iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölüm deniz kıyısında 4000 m2 içine serpiştirilmiş beş müstakil ahşap evden oluşmaktadır. İkinci bölüm ise birinci bölüme ve denize 200 m. mesafede, cepheleri Olympos dağlarına bakan ikinci beş odadan oluşmaktadır. Odalar çok geniş, konforlu ve donanımlıdır. En güzel plaj seçilen Çıralı-Olympos kumsalı yüzlerce deniz kaplumbağasının yavrulama alanıdır.


AKTİVİTELER:  Geniş ve Yemyeşil Bahçe İçinde Vakit Geçirip Kafa Dinleyebilirsiniz, Doğa ve Tarihi Bölgelere Yürüyüşler, Tesisin Bisikletleriyle Çevrede Keşfe Çıkabilirsiniz, Yanartaş Turu, Tekne Turu, Kaya Tırmanışı, Dalış Okulu Faaliyetlerine Katılabilirsiniz, Plaj ve Denizde Vakit Geçirebilirsiniz.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Restoran, Bar, Bahçe, Plaj, Şezlong ve Şemsiye, Kablosuz İnternet, Otopark, Tur Danışma, Tesis Bisikletleri Ücretsiz Kullanılabilir. Gün boyu çay ve kahve servisi, kütüphane


ODA ÖZELLİKLERİ:  En küçüğü 49 m2 olan lüks bungalowlarda; Klima, İnternet bağlantısı, Büyük bir teras, Hamak, Geniş bir banyo, ortopedik yataklar, devamlı sıcak su, Minibar, Çay kahve düzeni, Telefon, Çelik kasa, Saç kurutma makinesi mevcuttur.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ: Tesis oda+kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Deniz manzaralı restoranda masa servisi yapılmaktadır. Her akşam yenilenen fiks menüde çoğu zaman tesis sahibinin o gün tuttuğu taze Akdeniz balığı servis yapılır. Kahvaltı ve yemek saati yoktur. İstediğiniz saatte yemeğiniz masanıza servis yapılır. Tesis şefi, birinci sınıf aşçılığının yanında halkla ilişkiler müdürü olarak da görev yapmaktadır. Menüler hem vejetaryen, hem de etsiz yapamayan misafirleri tatmin edecek şekilde hazırlanır. Kahvaltıda, köy yumurtası ve tereyağı, tesiste yapılan turunç ve portakal reçelleri, her türlü çay, filtreli kahve ve taze sıkılmış portakal suyu eksik olmaz. Yemeklerde yiyeceğiniz ekmek tesis şefi tarafından yapılmaktadır ve baharatlar dahi tesiste yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Mümkün olduğu kadar, köyün taze ürünleri kullanılmakta ve organik ürünler seçilmeye çalışılmaktadır. Mutfak şefi, geleneksel Türk mutfağına ağırlık vermekle beraber, yörenin baharatlarından tutun, otlarına kadar her türlü doğal nimetlerini kullanmakta ve arada bir de İtalyan ve Türk mutfaklarını ustalıkla birleştirmektedir.


ADRES:  Çıralı, Kemer, Antalya


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Tesis, 3200 metrelik Çıralı - Olympos sahilindedir. Olimpos Antik Kenti ve Yanartaş, tesisin yakın çevresindedir. Çıralı, Antalya havalimanına yaklaşık 90 km. mesafededir. Havalimanından taksi ve ya şehirden Kumluca-Kaş yönüne gitmekte olan otobüs ve minibüslerden yararlanarak Çıralı kavşağına ulaşabilirsiniz. Bu noktada yaz sezonu boyunca bulunan dolmuşlar, sizin köye ulaşımınızı sağlayabilir. Tekirova’ya 20 km, Kemer’e 35 km mesafededir.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Sadece Bahçede Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2014 FİYATLARI


15 Mayıs - Haziran - Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim 15


                                 Bir Kişi         İki Kişi         Ekstra Kişi


Deniz Kenarı Bahçede

Oda & Kahvaltı :             110 €          140 €            40 €              


Diğer Bahçede

Oda & Kahvaltı :               90 €          110 €            35 €              Diğer Zamanlar


                                 Bir Kişi         İki Kişi         Ekstra Kişi


Deniz Kenarı Bahçede

Oda & Kahvaltı :             100 €          120 €            40 €              


Diğer Bahçede

Oda & Kahvaltı :                80 €              95 €               35 €               


Fiyat Açıklamalrı İçin “Diğer Bilgilere” Bakınız.

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON