Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

BANKA HESAP BİLGİLERİ

TESİS ÖZELLİKLERİ


2-1-6-1023

ANTALYA KAŞ TATİL ve SANAT KAMPI -3-

65 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1023

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA


TESİS PROFİLİ:  Tesiste iki katlı sekiz odalı bir taş pansiyon-ev ve iki odalı bungalow yanı sıra serin günlerde şömine etrafında yemeğinizi yiyebileceğiniz ahşap bir ev-oturma odası sizler için hazırlandı. Taş evin giriş katındaki dört odanın sürekli izlenime açık sanat galerisi ve kütüphane olarak da kullanıldığı evin alt katları birbirinden bağımsız odalardan oluşuyor. Her iki katın ön terasları açık mekan sergi alanı olarak kullanılırken Yoga çalışmaları ahşap terasta yapılıyor. Atölye çalışmalarının yapıldığı ortak yaşam alanı ise üzümleri dalından koparıp yiyebileceğiniz asmaların gölgeliğindeki ön bahçe… Asırlık meşe ağacı gölgeliğindeki çardak ise tembellik için ideal.  Bağımsız mutfağımız da bahçenin en işlek noktasında… Onun da hemen arkasında ise tere, roka, biber, salatalık, domates ve patlıcan gibi dalından koparıp yiyeceğiniz organik sebze bahçesi var. Atölye çalışmalarına katılma zorunluluğu yok… Ortak yaşam alanlarında sanat çalışmalarının yapıldığı kamp etkinlikleri süreç içerisinde doğal ve tarihi dokuya taşınır. Dileyenlerin yoga ve meditasyon yapabilecekleri, kristal terapi ve reiki ile stres atabilecekleri kampın etkinlikleri arasında Likya’nın gizemli kentlerine kültür yürüyüşleri ve Simena, Kekova antik kentlerinde tekne gezintisi de var… Bunlardan sıkılırım diyenler ise organik bahçede çapa yapıp, sebze ve çiçek sulayabilir, arzu edenlerse dalından kopardıkları sebzelerle mutfağa girip hünerlerini döktürebilir… Kitap kurtları ise endişelenmesin;  dünya edebiyatının en seçkin eserlerinden antropoloji ve arkeolojiye kadar eşsiz bir kütüphane hamakla birlikte onları bekliyor… Geceleri ise saydam gösteri ve söyleşiler var. Kampa katılım için sanatçı olmanız gerekmiyor. Resim, Seramik, Mozaik/El Sanatları, Ebru ve Fotoğraf gibi sanatın farklı katmanlarında başlangıç düzeyinde temel sanat eğitimi veriliyor.  Dileyen konuklar farklı disiplinlerdeki yerli ve yabancı sanatçıların farklı dönemlerdeki workshoplarına ve renk terapiye eşlik edebiliyor.


AKTİVİTELER:  Sanat Atölyeleri, Doğa ve Antik Kent Yürüyüşleri, Tekne Turu, Yoga, Raiki ve Kristal Terapi, Ekolojik Tarım Faaliyetleri


Olağan Haftalık Kamp Programı: Mayıs- Kasım ayları aralığındaki her pazar günü farklı bir haftalık kamp süresinin başlangıç günüdür. Haftanın her bir günü atölye çalışmaları yanı sıra, Likya yürüyüşleri ve tekne gezintisi gibi farklı etkinliklerle programlanır. Pazar gününü kaçıranlar dilediği an kampın olağan programına katılabildiği gibi program dışı da kampta konaklayabilir. Cumartesi öğleden önce de olağan kamp sona erer. 

Özel Yoga gruplarına kapısı her zaman açık olan Eco Camp, isteğe bağlı olarak özel Yoga programı olusturabileceği gibi gruplar kendi programlarını da uygulayabiliyor.

 

Haftalık olağan program

                              Sabah                                                   Öğleden Sonra 

Pazar           ........ Giriş:12.00 ve sonrası         Yöremiz & Günbatımı Eflatun Tepe yürüyüşü 

Pazartesi      Yoga- Likya yürüyüşü(Phellos)       Likya yürüyüşü(Phellos) / deniz 

Salı              Yoga-Atölye Çalışması (kolaj)        Atölye Çalışmaları- (kolaj) 

Çarşamba    Yoga- Tekne Turu Kekova-Simena  Tekne Turu Kekova-Simena 

Perşembe    Yoga-Atölye Çalışması EBRU           Atölye Çalışmaları- EBRU 

Cuma          Yoga- Kaş-Antiphellos yürüyüsü      Kaş/Yerel Pazar-serbest zaman-deniz  

Cumartesi    Yoga-Atolye Çalismasi ....12.00 ayrılış

*Likya yürüyüşleri minumum 3 kişi ile yapılır ve rotaları etkinlik programına göre değişebilir..

*Tekne Gezisi, Reiki ve Kristal Terapi ekstra tercihlidir.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Dağ Manzarası, Restoran, Bahçe, Isıtma, Otopark , Sanat Atölyeleri ve Malzeleri, Yoga Eğitimi


ODA ÖZELLİKLERİ:  Duş&WC oda içinde özel olan odalar, Duş&WC ortak Kullanımlı odalar ve çadır konaklama imkanı vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Açık büfe kahvaltı, hafif bir öğle yemeği ve akşam yemeğini hep birlikte yiyoruz.  Yemeklerimizi organik bahçemizdeki dalından kopardığımız organik sebzeler ve yöreye özgü tahıllardan yapıyoruz.


ADRES:  Çukurbağ Köyü, Kaş, Antalya /Türkiye


KONUM ve ULAŞIM:  Kaş’ın Çukurbağ Köyü’nde, N.36* ve 13.614 / EO 29039.567 koordinatlarında, Fellos ve Antifellos (Kaş) antik kentleri arasında, antik Likya yürüyüş yolu üzerindedir.Denize karayoluyla 10 dakikada ulaşılırken,10-20 dakikalık yürüyüş ve kara yollarıyla Antik Dünya’nın önemli kentlerine rahatlıkla ulaşılır. Doğusundaki Myra, Kekova, Kyneai, Hoyran.. batısında Patara, Letoon, Ksantos ve Tlos gibi tarihin katmanları arasındaki kentlerin tam orta noktasında.. hemen güneyindeki Bakacak’ın sırtlarında- Phellos dağı cepheli Çukurbağ-Düdenağzı Vadisi’ndedir.


MESAFELER: Denize 10 km. dir. Kaş: 10 km. Antalya: 185 km. Antalya Havalimanı: 195 km. , Fethiye: 120 km.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Mayıs - Kasım arası açıktır. 5-12 yaş arası çocuklara %25 indirim uygulanır. Fiyatlar iki kişilik odada tek kişi rakamıdır. Tek kişilik oda farkı %40 alınır.

Transfer: Köy merkezi/dolmuş durağı-Camp arasındaki ulaşım ve Haftalık Program'da belirtilen zamanlar dışındaki "Kaş-deniz-alışveriş" transferleri kişinin kendi tasarrufunda olup, arzu edildiğinde extra bütçeyle bu transferler sağlanır. Transfer Ücretleri:

Camp-Köy merkezi/dolmuş durağı: 25 TL/tek yön.

Kaş merkezi -Camp : 50 TL/tek yön.

Dalaman Havaalanı - Camp-: 200 TL/tek yön.

Antalya Havaalanı - Camp-: 220 TL/tek yön.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


 FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYAT BİLGİSİ


Günlük Konaklama (Akstivitesiz):


Oda Kahvaltı Kişi Başı:      

Suit 70 TL / Ortak WC ve Duş 65 TL


Yarım Pansiyon:   

Suit 88 TL / Ortak WC ve Duş 84 TL


Tam Pansiyon:    

Suit 107 TL / Ortak WC ve Duş 102 TL  


Kahvaltıda alınan "çay" dışında diğer içecekler extradır.

Fiyatlar iki kişilik odada tek kişi rakamıdır. Tek kişilik oda farkı %40 alınır.


Haftalık, Aktiviteli Tam Pansiyon:

Yoga ve Meditasyon kursu, Temel sanat eğitimi (kullanılan pigment boyalar, kanvas ve bütün çizim malzemeleri dahil), atölye çalışmaları, Eflatun Tepe, Phellos, Kyeneai ve Hoyran gibi antik Likya yürüyüşleri, yürüyüşlerdeki ara transferler dahil, Simena-Kekova tekne turu hariç iki kişilik odada kişi başı haftalık full pansiyon Suit Odada 840 TL/ Dışarıda Ortak Duş ve WC’li Odada 790 TL , çadırda konaklama 720 TL. dir. Fiyatlar iki kişilik odada tek kişi rakamıdır. Program haftasına bir gün önce katılım veya bir gün geç ayrılışlarda günlük konaklama fiyatı %20 indirimli olarak extra uygulanır. Tek kişilik oda farkı %30 alınır.

** Kahvaltıdaki "çay" dışında kalan diğer içecekler extradır.

** Köy-Camp arasındaki ulaşım sadece haftalık programa katılım ve program bitiminde sağlanıp kalan zamanlardaki "dolmuş"a ulaşım kişinin kendi tasarrufundadır, özel olarak "dolmuş"a transfer arzu edildiğinde extra bütçe ile transfer sağlanır.


Özel Ulaşım:

*Kamp-Köy dolmuş durağı : 20 TL / tek yön

*Kamp-Kaş merkez : 35 TL / tek yön

ANTALYA KAŞ DOĞA TATİL YERLERİ, KAŞ SANAT KAMPI, KAŞ HAFTALIK TATİL VE SANAT KAMPI

Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri sayfası, faydalı olabileceğini düşündüğümüz bu ifadeyle ilgili içeriği yukarıda internet sitemizin kullanıcılarına aktarmaktadır. Bu ve benzeri sayfalar dahilinde aktarılanlar, Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri ile ilgili olabilecek web sitemizde ziyaretçilerimize sunulan ürünler ve hizmetler olabileceği gibi Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri için size daha detaylı bilgi sunan açıklayıcı sayfalar da olabilir. Web sayfalarımız Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri hakkında, Antalya Kaş Küçük Oteller ile ilgili, Antalya Kaş Yeşil Tatil konusunda ve sunumlar doğrultusunda, Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri açıklayıcı görseller ile birlikte, Antalya Kaş Tatil Kampları konusunu da ele alarak, kapsamlı bir içerik sunmaktadır. Şayet buna rağmen aradığınızı web sitemizde bulamadığınız taktirde diğer web sitelerindeki Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri ile ilgili içeriklere de göz atmak isteyebilirsiniz. Bu konuda Tabiata.com sayfalarımızda bulabileceğiniz link bağlantıları ile daha kapsamlı araştırmalar da yapabilmektesiniz. Tabiata.com kullanıcıları, Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri ve benzer sayfalarımızı inceledikleri zaman, diğer bir çok online seyahat acentesinde bulamayacakları çeşitlilikte kültür ve doğa turu alternatiflerine ulaşabildiklerini göreceklerdir. Bunun başlıca nedeni web sitemizde klasik kültür ve doğa turlarının yanında çok sayıda butik kültür ve doğa turuna da yer verebilmemizdir. Bu sayede ziyaretçilerimizin, kendilerine en uygun olacağını düşündükleri, tasarladıkları tur programını bulma olasılığı artmış olacaktır. Tabiata.com, Antalya Kaş Sakin Tatil Yerleri çeşitli eğitim turları, şirketler için tur programları , Antalya Kaş Ekolojik Tatil, işletmeler için eğitim organizasyonları, Antalya Kaş Küçük Oteller kurumsal etkinlik yönetimi uygulamaları , Antalya Kaş Yeşil Tatil , kurumsal kurgu etkinlikleri , doğa tatil organizasyonları , Antalya Kaş Sanat Kampları , okul tur organizasyonları , Antalya Kaş Doğa Otelleri , butik tur programları , tailor made tabir edilen sizin talepleriniz doğrultusunda şekillenecek tur organizasyonları gibi kapsamlı içeriklere web sayfalarımızdan ulaşabilmektedirler. Antalya Kaş Doğa Pansiyonları  Kaş Turizmi: Likya'nın önemli kentlerinden olan Kaş, ilçeyi çevreleyen Antik döneme ait kentler ve tarihsel değerlerle doyumsuz kültür turları olanağı sunar. Antalya Kaş Macera Kampları Akdeniz'in derinlerde yarattığı heyecanları doruklarda hissettiren sualtı dalışları da öne çıkan aktivitelerdir. Nehirlerde yapılan macera dolu kano turları; ekolojik uyumun keşfedildiği doğa yürüyüşleri de bu bölgedeki etkinlik zenginliğini arttırmaktadır. Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri Derin ve karanlık mağaralara teknik donanımlı mağara dalışları yapma olanağı vardır. Yüksek dağlardan turkuaz renkli suların manzarasına, Antalya Kaş Küçük Oteller , süzülen yamaç paraşütü ayrı bir alternatiftir. Akdeniz'de değerli taşları andıran adalar ile çevreye yapılacak Mavi Yolculuk ve tekne turları, büyüleyici bir tatil atmosferi sunar. Antalya Kaş Haftalık Kamp Damak tadınıza uygun deniz ürünleri ve dağlarda yetişen kokulu otlarla tatlandırılan yöresel yemeklerden oluşan mönüsüyle Kaş benzersiz bir gurme adresidir. Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri Yüzlerce yılın mirası, el sanatlarının çeşitliliği ve güzelliği bambaşkadır. Kaş, bağlı olduğu Antalya ve ilçelerine ait turizm merkezleri ile tabiat, tarih ve kültür zenginliğini, alternatif turizm imkanları ile farkını ortaya koymaktadır. Antalya Kaş Doğa Tatil Yerleri Ayrıca Kaş, çevresinde yer alan turizm merkezlerinden oluşan renkli yelpazesi ile düşsel bir tatil mekanı olarak misafirlerini beklemektedir.

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

TÜM KAŞ ve KALKAN TESİSLERİNE BAK

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.