Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

ANTALYA MANAVGAT KÖPRÜLÜ KANYON BUNGALOW, KAMPİNG

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping içeriği,  turizm endüstrisinin bel kemiği yurt içi konaklama ve tatil tesisleri konularında Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping ile ilgili içeriği yukarıda aktarmaktadır. Bu ve benzeri sayfalarda Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping kapsamında çeşitli kategorilere ayırdığımız turizm hizmetlerini ve ürünlerini bulabileceğiniz gibi Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping hakkında, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kiralık Tatil Evleri ile ilgili, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama hakkında Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Evleri ile ilgili, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow Otelleri konusunda, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Tatil Önerileri kapsamlı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sayfalarımızda, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping konusunda diğer web sitelerinde ki farklı bilgilere ulaşmanızı sağlayacak yönlendirmeleri de bulabilirsiniz. Bununla birlikte web sitemizdeki içeriği gözden geçirerek Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping benzeri çok sayıda konuyla alakalı sayfadan da faydalanabilirsiniz. Tabiata.com, online seyahat acenteleri arasında en kapsamlı içeriğe sahip web sitelerinden biri olduğundan dolayı kullanıcılarımızın turizm hizmetlerine ve ürünlerine yönelik talepleri eksiksiz olarak tek bir kaynaktan karşılanabilmektedir. Bunlara ilaveten kullanıcılarımızın; Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping konaklama tesisleri tanıtımları, tatil için otel alternatifleri, uygun tatil otelleri, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Tatil Önerileri, ucuz tatil fırsatları, ucuz otel fırsatları, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kiralık Tatil Evleri, yüksek sezon otel kampanyaları, kampanyalı tatil, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bilgi, aile odalı tatil otelleri, yaz tatili bungalow, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Yerleri, indirimli tatil otelleri, Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Jeep Safari benzeri çok sayıda içeriğe kolaylıkla web sitemizden ulaşabilirsiniz. Side, Antalya'ya yetmiş beş kilometre,  Manavgat'a yedi kilometre uzaklıktadır. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping Yaklaşık dört yüz metre eni, bir kilometre uzunluğu olan bir yarımada şeklindedir. Side adı Anadolu dilinde Nar anlamına gelmektedir. Bu özellik ve bilgede bulunan bazı yazıtlardan elde edilen bilgiler Side tarihinin Hititlere kadar uzandığını göstermektedir. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping Fakat Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biri olan Side'nin M.Ö. Yedinci yüzyıldan önce kurulduğu da söylenmektedir. Anadolu tarihleri içerisinde Side, diğer Pamphylia kentleriyle aynı aşamaları geçirmiştir. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Tatili Yunanlılar, M.Ö. Yedinci yüzyılda göçler sırasında Side'ye gelmişlerdir. Eldeki yazıtlara göre M.Ö. Yedinci yüzyıla değin de kente özgü bir dil konuşmuşlardır. Hala tam olarak çözülemeyen bu dil Hint-Avrupa dillerindendir.

 Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama Side, M.S. Beşinci yy.da Pamfilya Metropolisi olunca, Beş ve Altıncı yy.da en parlak devrini yaşamıştır. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping Bu gelişim ikinci ve dokuzuncu yy.lar arasında Arap akınları ile son bulmuştur. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Jeep Safari Kazılar sırasında büyük bir yangın ve çok sayıda deprem izlerine rastlanmıştır. Arap istilası, doğal afetler kentin terk edilmesine yol açmıştır. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping On İkinci yy.da Arap coğrafyacısı İdrisi burayı ölü bir kent olarak göstermekte ve Yanmış Antalya olarak tanımlamaktadır. İdrisi'ye göre Bin Yüz Elli’ye doğru kent halkı Side'den göç etmiş, On İkinci yy.da Side tümüyle boşaltılmıştır. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Konaklama On Üçüncü yy.da Selçuklular'ın On dördüncü yy.da ise Türk boylarının egemenliği altına giren Side'de bu devirlerde yerleşim olmamıştır. On Beşinci yy. kesin olarak Türk topraklarına katılmıştır. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Nehir Kenarı Oteller Ancak ne Osmanlılar nede Selçuklular Side'de oturmadıklarından, yarımada üzerinde Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait eserlere rastlanmaz. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Tatil Önerileri Bin Sekiz Yüz Seksen Beş yılında, yarımadanın uç kısmına bir köy kurularak Girit Adası'ndan gelen göçmenler buraya yerleştirilmişlerdir. Bugünkü köyün çekirdeğini oluşturan küçük köy zamanla tüm yarımadayı kaplamıştır. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Bungalow, Kamping Antik yapılarıyla kendine özgü mimarisiyle, köy evlerinin bir arada bulunması sonradan "Selimiye" adını alan Side'nin turizme açılmasında büyük rol oynamıştır. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Yerleri Side tarihin derin izlerini taşıyan bir kenttir. Roma döneminde inşa edilen hamam kompleksi üzerine, son yıllarda yapılan küçük restorasyonlarla Side Müzesi kurulmuştur. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Kamp Tatili Müze'ye doğu yönünde bir kapıyla girilir. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Nehir Kenarı Oteller Daha sonra tabanı taşlarla kaplı ve hamamın ikinci tepidariumu olduğu anlaşılan bir avludan geçilerek büyük bir bahçeye çıkılmaktadır. Bu avlunun etrafında ve bahçenin içinde Side'de yapılan kazılarda bulunan lahitler, sütunlar, büstler, yazıtlar, heykeller, heykel kaideleri, sütun başlıkları, frizler, rölyefler görülmektedir. Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Motelleri Müze bahçesi aslında Roma Hamamı'nın jimnastik salonu avlularıdır. Tabanı mermer parçaları ile kaplı olan bu avluların içindeki en önemli eser, avlunun kuzey duvarında görülen denizler tanrısının mitolojik öykülerinin yer aldığı friz serisidir. Burada tanrı ve tanrıçaların doğayla olan ilişkileri tasvir edilmektedir.    

2-1-2-0006

KÖPRÜLÜ KANYON DOĞA TATİL TESİSLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ