Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

KÖPRÜLÜ KANYON DOĞA TURİZM TESİSİ -2-

50 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1018

BANKA HESAP BİLGİLERİ

TESİS ÖZELLİKLERİ


2-1-2-1018

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA


TESİS PROFİLİ:  Tesis, Toros Dağlarının eteğinde, Manavgat’ta Köprülü Kanyon Milli Parkı sınırları içindeki Beşkonak Köyü’ndedir. Her yerin yemyeşil bitki örtüsü ile kaplı olduğu, odaların ise Köprü Çay’ın sularıyla adeta bütünleştiği bir konuma sahiptir.  Köprüçay’ın batı yakasında, portakal ve çam ağaçlarının arasında, dere boyunca dizili bungalow odalarda konaklama yapılır. Odaların önünde ve Irmağın içindeki Su Köşkleri, tatilin en gözde mekanı olacaktır. Köprü çayda rafting heyecanı, adeta doğal havuz haline gelmiş nehirde serinleme keyfi ve milli park içinde yapılan doğa yürüyüşleri tatilinize renk katacak aktivitelerdir. Bu tesiste özel lezzetlerin de tadına varabilirsiniz. Sabah doğanın sesleriyle güne uyanır uyanmaz alacağınız güzel bir köy kahvaltısı veya akşam yemeğinde tadacağınız lezzetli alabalığı örnek olarak verebiliriz. Tesisimizin hemen yanında uzanan Köprüçay nehrinin azgın dalgalarında boğuşmanın, takım halinde her rapide gelindiğinde seferber olup botunuzu sakin sulara çıkartmanın zevki bir başka olacaktır. Tesis misafirlerine Mille Park içerisinde doğa aktivitelerine katılma olanağı, doğa içerisinde huzurlu bir ortam, kafa dinleme ve dilerseniz antik kent gezileri gibi birçok olanağı birlikte sunmaktadır.


AKTİVİTELER:  Doğa İçinde Köprü Çayın Kenarında Eşsiz Güzellikler İçerisinde Kafa Dinleyin, Doğa Yürüyüşleri, Doğal Havuza Dönüşmüş Köprüçay’da Yüzebilirsiniz. , Balık tutma, Rafting, Jeep Safari


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Dağ Manzarası, Restoran, Bahçe, Isıtma, Rafting Merkezi, Nehir Kenarı, Havaalanı Transfer, Alabalık Tesisi, Balık Tutmak,  Jeep Safari, Otopark , Su Köşkleri


ODA ÖZELLİKLERİ:  Tesiste 14 Oda Bulunmaktadır. Duş&WC, Klima, Sıcak Su odalarda standart olarak vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste 200 kişilik bir restoran vardır. Tabiatın ve de özellikle nehrin doğal müziği eşliğinde Köy Kahvaltınızı ve diğer eşsiz lezzetler ile tatilinizi şölene dönüştürebilirsiniz.


ADRES:  Karabük Köyü, 07600 Beşkonak, Manavgat / ANTALYA


KONUM ve ULAŞIM:  Tesis Denize 50 km. , Antalya - Manavgat Kara Yoluna 38 km. , Antalya Havaalanına 100 km. Mesafelerdedir. Köprülü Kanyon Milli Parkında Tamamen Doğa İçindedir. Antalya - Alanya E90 Karayolu Üzerinde Serik - Manavgat Arasında Taşağıl Sapağından Girilerek ve Beşkonak Tabelaları İzlenerek Köprülü Kanyona Ulaşılabilir.


MESAFELER: Denize 50 km. dir. Manavgat:63 km. Serik:50 km. Antalya Havalimanı: 100 km. , Antalya Merkez: 110 km.


DİĞER BİLGİLER:  

Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır.

Çocuklar İçin; 0 -5  Yaş Ücretsizdir (Sadece Yiyecek-İçecek Ücreti Alınır).

6 -12 Yaş %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYAT BİLGİSİ


Oda Kahvaltı

Tek Kişi: 75 TL.

Çift Kişi: 100 TL.


Yarım Pansiyon

Tek Kişi: 90 TL.

Çift Kişi: 140 TL.


Tam Pansiyon

Tek Kişi: 110 TL.

Çift Kişi: 160 TL.


Tam Pansiyon + Rafting (Öğle Yemeği Rafting Molasında Servis Edilir.)

Tek Kişi: 140 TL.

Çift Kişi: 220 TL.


Antalya Havaalanında Transfer

5 Kişiye Kadar Gidiş-Dönüş : 250 TL.


* Fiyat Açıklamaları Yukarıda “Diğer Bilgiler” Başlığı Altında Mevcuttur.

MANAVGAT KÖPRÜLÜ KANYON PANSİYON

Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon sayfası, faydalı olabileceğini düşündüğümüz bu ifadeyle ilgili içeriği yukarıda internet sitemizin kullanıcılarına aktarmaktadır. Bu ve benzeri sayfalar dahilinde aktarılanlar, Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon ile ilgili olabilecek web sitemizde ziyaretçilerimize sunulan ürünler ve hizmetler olabileceği gibi Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon için size daha detaylı bilgi sunan açıklayıcı sayfalar da olabilir. Web sayfalarımız Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon hakkında, Manavgat Köprülü Kanyon Yeşil Tatil ile ilgili, Manavgat Köprülü Kanyon Ucuz Tatil Motelleri konusunda ve sunumlar doğrultusunda, Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon Tatili açıklayıcı görseller ile birlikte, Manavgat Köprülü Kanyon Rehberi konusunuda ele alarak, kapsamlı bir içerik sunmaktadır. Şayet buna rağmen aradığınızı web sitemizde bulamadığınız taktirde diğer web sitelerindeki Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon ile ilgili içeriklere de göz atmak isteyebilirsiniz. Bu konuda Tabiata.com sayfalarımızda bulabileceğiniz link bağlantıları ile daha kapsamlı araştırmalar da yapabilmektesiniz. Tabiata.com kullanıcıları, Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon ve benzer sayfalarımızı inceledikleri zaman, diğer bir çok online seyahat acentesinde bulamayacakları çeşitlilikte kültür ve doğa turu alternatiflerine ulaşabildiklerini göreceklerdir. Bunun başlıca nedeni web sitemizde klasik kültür ve doğa turlarının yanında çok sayıda butik kültür ve doğa turuna da yer verebilmemizdir. Bu sayede ziyaretçilerimizin, kendilerine en uygun olacağını düşündükleri, tasarladıkları tur programını bulma olasılığı artmış olacaktır. Tabiata.com, Manavgat Köprülü Kanyon Tatil Motelleri çeşitli eğitim turları, şirketler için tur programları , Manavgat Köprülü Kanyon Ekonomik Tatil Motelleri, işletmeler için tur programları , Manavgat Köprülü Kanyon Yeşil Tatil kurumsal etkinlik organizasyonları , Manavgat Köprülü Kanyon Ucuz Tatil Motelleri , kurumsal etkinlik yönetimi , doğa tatil organizasyonları , Manavgat Köprülü Kanyon Tatil Rehberi , okul tur organizasyonları , Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Motelleri , butik tur programları , tailor made tabir edilen sizin talepleriniz doğrultusunda şekillenecek tur organizasyonları gibi kapsamlı içeriklere web sayfalarımızdan ulaşabilmektedirler. Manavgat Köprülü Kanyon Motelde Tatil  Titreyengöl, 3000 m2'lik bir alana sahiptir. 22 tesis ve 18.000 yatak kapasitesini içerisinde barındıran bölge, içinde karabataktan pekin ördeğine kadar çok sayıda kuşu barındırmaktadır. Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon Titreyengöl'ün ilginç bir hikâyesi vardır. Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon Tatili Rivayet göre, gölün kenarında yaşayan ve kuşları besleyen yaşlı bir balıkçı oturmaktadır. Manavgat Köprülü Kanyon Rehberi Kuşlar yaşlı balıkçıyı gölün kenarında gördüklerinde kanatlarını çırparak ona doğru gelirdi.

Manavgat Köprülü Kanyon Yeşil Tatil Bir gün bu gölde avlanan avcılar su üstündeki ördekleri vurur. Yaşlı balıkçı bunun karşısında avcıların üzerine yürür ve onları avlanmaktan vazgeçirmeye çalışır. Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon Avcılar yaşlı adamı iter ve su üstündeki vurdukları ördekleri almaya çalışır. Bu sırada diğer ördekler hep birlikte havalanarak kanatlarıyla bir hortum oluşturur ve avcıları kaçırırlar. KÖPRÜLÜ KANYON PERGE PANSİYON Bu olaydan sonra göl hep titremeye başlar. Bu titremeye yöre halkı, Manavgat Köprülü Kanyon Tatil Motelleri kuşlar yaşlı balıkçıya ağlıyor diye yorum yaparlar. Manavgat Köprülü Kanyon Doğa Tatil Motelleri Oymapınar Barajı, Türkiye'nin en büyük 3. barajı olan Oymapınar Barajı Manavgat çayı üzerinde kurulmuş ve 1984'de işletmeye açılmıştır. Manavgat Köprülü Kanyon Yeşil Tatil Beton kemer tipindedir. Her biri saatte 135 megawatt enerji üreten 4 adet türbinden oluşur. Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyon Toplam gücü saatte 540 megawatt enerjidir. Temelden yüksekliği 185 m.dir. Gölalanı 470 ha olan barajın depolama oylumu 300 milyon m3 tür. Barajda, yılda 1,2 milyar kw/saat enerji üretilmektedir.

TÜM KÖPRÜLÜ KANYON TESİSLERİNE BAK

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.