Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

2-1-4-1079

ANTALYA ÇIRALI DOĞA TURİZM TESİSİ -7-

SORUNUZ

‘dan Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1079

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM ÇIRALI ve OLİMPOS TESİSLERİNE BAK


TESİS PROFİLİ:  Tarihi Likya Yolu üzerinde, dev fıstık çamlarının süslediği üç kilometrelik bir koy. Kum, çakıl taşı ve Akdeniz. En yoğun zamanında bile sere serpe uzanabileceğiniz, sessiz bir kumsal. Öyle sakin ki deniz kaplumbağaları da yuva yapmak için burayı tercih ediyor. Tesis, bu benzersiz koyun tam ortasında yer alıyor. Altı dönümlük bir bahçe içinde sadece üç oda ve bir bungalovdan ibarettir. Ön bahçede hamaklar ve sedirler bulunur. Arka bahçe ise limon ağaçları ile doludur. Tesis, Çıralı'da denize en yakın yerlerden biridir ve denize mesafesi sadece elli metredir. O da Çıralı kumsalının kendisidir. Tesis, Çıralıda yemekleri ve çaldığı müziklerle tanınır. Tesiste kalmak isteyen küçük çocuklu misafirler, 1 Temmuz - 1 Eylül arasında rezervasyon yapabilirler. Bu tarihlerin dışında ise, yine sessizliği korumak amacıyla sadece 7 yaşından büyük çocuklar kabul edilir.


AKTİVİTELER:  Geniş ve Yemyeşil Bahçe İçinde Vakit Geçirip Kafa Dinleyebilirsiniz, Bahçede Hamak Keyfi Yapabilirsiniz, Doğa Yürüyüşleri, Bisiklet Kiralayıp Çevrede Keşfe Çıkabilirsiniz, Yanartaş Turu, Tekne Turu, Kaya Tırmanışı, Dalış Okulu Faaliyetlerine Katılabilirsiniz, Plaj ve Denizde Vakit Geçirebilirsiniz.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Restoran, Bar, Geniş Bahçe, Plaj


ODA ÖZELLİKLERİ:  Ön tarafta taş bir binanın içinde yan yana üç oda yer alıyor. Bunlar sırasıyla iki, üç ve dört kişinin konaklayabileceği, devasa banyoları olan klimalı odalar. Arka tarafta, limon bahçesinin içinde yer alan bungalov da klimalı ve üç kişi kapasiteli.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ: Tesis Çıralı’da mutfağı ile tanınır. Tesiste her gün birkaç çeşit zeytinyağlı ve meze, ara sıcaklar, kömür ateşinde ızgara balık ve etler bulmanız mümkündür. İstanbul ve Kuzey Ege tarifleriyle hazırladığımız yemeklerde, organik sızma zeytinyağı kullanıyoruz. Zeytinyağlı ve mezeler: Zeytinyağlı Fasülye, Barbunya, Patlıcan Çığırtma, Köz Biber, Peynirli Kabak, Şakşuka, Mücver, Yoğurtlu Havuç, Kabak Ciğve, Girit Ezmesi, İmam Bayıldı, Karışık Kızartma, Haydari vb. Ara Sıcaklar: Şaraplı Karides, Kalamar Tava, Saganaki, Mantar Kavurma, Sigara Böreği vb. Kömür Ateşinde Izgaralar: Çupra, Levrek, Bonfile, Pirzola, Köfte, Tavuk vb. Sipariş üzerine deniz balığı (Mercan, Barbun, Grida) imkân dâhilindedir.


ADRES:  Ulupınar Köyü, Çıralı, Antalya


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Tesis, 3200 metrelik Çıralı - Olympos sahilindedir ve geniş bir bahçe içerisindedir. Olimpos Antik Kenti ve Yanartaş, tesisin yakın çevresindedir. Tekirova’ya 20 km, Kemer’e 35 km, Antalya Havaalanına 90 km mesafededir.


DİĞER BİLGİLER:  Tesis Yaz Sezonu Hizmet Vermektedir. Tesiste kalmak isteyen küçük çocuklu misafirler, 1 Temmuz - 1 Eylül arasında rezervasyon yapabilirler. Bu tarihlerin dışında ise, yine sessizliği korumak amacıyla sadece 7 yaşından büyük çocuklar kabul edilir.

 

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON*** Fiyat Bilgisi İçin Lütfen Telefonla Bilgi Alınız.


Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.