Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TUR SÖZLEŞMESİTURA KATILIM

1. Programımızda yer alan bir tura büromuza uğrayarak, telefonla, Internet sitesinde bulunan rezervasyon formuyla, faks ya da e-posta yoluyla ön kayıt yaptırabilirsiniz. Bu yollardan yapılan rezervasyonların hepsi ön rezervasyon olarak kabul edilir ve kesinleştirmek için tur programında belirtilen tur ücretinin tamamı ödenmelidir. Ödeme yapılmayan rezervasyonlar, herhangi bir geri bildirime gerek kalmadan iptal edilir.


2. Günübirlik gezilerimiz minimum 10 kişi, Hafta sonu gezilerimiz ise minimum 12 kişinin katılımıyla gerçekleşir. Katılımın bu sayılara ulaşmaması durumu ve ayrıca oluşabilecek olağandışı sosyal, ekonomik ve doğal afetler durumunda Tur Operatörü katılımcılardan onay almaksızın turu iptal etmeye yetkilidir. Ancak Tur Operatörü o tarihlerde kendi portföyündeki başka programlardan birini önermek ve bunda öncelik sağlamakla yükümlüdür. Bu seçeneklerin katılımcıya uygun gelmemesi halinde ya ücret iadesi yapılır ya da bir başka tur İçin saklanır.


3. Ulaşımda üç sınıf araç kullanmaktayız. Araçlarımız turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış klimalı yatar koltuklu araçlardır.

1- Otobüs 45 kişilik Mercedes 403, Safir veya Man

2-Midibus 27 Kişilik ısuzu Turkuaz

3-17 kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter


ÖDEMELER

1. Rezervasyonun kesinleşmesi için ödeme seçenekleri şunlardır:

A. Büroya uğrayarak nakit veya kredi kartıyla ödeme;

B. Belirtilen banka hesap numaralarına havale veya eft ile ödeme;

C. Tur Operatörü tarafından gönderilen mail order formunu eksiksiz olarak doldurup fakslayarak.


2. Bankalarda yada kredi kartlarında çıkabile cek problemlerden dolayı Tur Operatörü hesaplarına geçmeyen ödemeler tamamlanmış sayılmaz. Katılımcılar bu durumlarda borç miktarı kadar sorumludur.


3. Kredi kartlarına yapılan taksitler, belirtilen banka kartlarına yapılır. Bankalar tarafından yapılacak değişiklikler Tur Operatörü’nün sorumluluğunda değildir.


4. Ödemelerde, tur programında belirtilen fiyatlar geçerlidir. Ulaşımın uçakla sağlandığı turlarda, bilet fiyatlarında olan değişiklikler fiyata yansıtılır. Belirtilen fiyatlar aksi belirtilmedikçe iki kişilik odalarda konaklayan kişilerden her birine aittir. Tek kişi konaklamak isteyenler tur bedelinin % 30'u kadar ilave ücret alınır. Gruptan başka biri ile odayı paylaşmak isteyenler için oda arkadaşı bulunamadığı zaman; katılımcı tek kişi konaklama farkını ödemek durumundadır. Çocuklara yapılacak indirimler ancak iki büyükle birlikte kalmaları durumunda uygulanmaktadır.


İPTALLER

Turlara kayıt yaptıran katılımcıların;

a. Günübirlik turlarda,tur haftasında Çarşamba günü saat 13:00'e kadar

b. Hafta sonu turlarda, tur haftasında Salı saat 13:00'e kadar iptal edilen rezervasyon bedelinin tamamı iade edilir.

c. Haftalık, dini ve resmi bayram tatillerindeki iptallerde 15-11 gün arası gezi bedelinin tamamı, 10-8 arası gezi bedelinin % 50'si iade edilir. 7 günden az süre kalınca herhangi bir iade yapılmaz.

Tur başlangıç saatinden iki gün öncesine kadar katılımcılar tarafından isim değişikliği yapılabilir, isim değişimlerinden kaynaklanacak ekstra ödemeler katılımcıya aittir.


TUR PROGRAMI

1. Tur Operatörü, tur programında belirttiği hizmetleri vermekle yükümlüdür. Katılımcı; tur programının niteliği ve şekli konusunda her türlü bilgiyi aldığını sözleşmeyi imzalayarak kabul eder. Sözleşmede imzası bulunmayan katılımcılar, adlarına rezervasyon yaptıran kişi tarafından atılan imza ile sözleşme şartlarını kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.


2. Tur Operatörü, tur programında (tur akışı, otel ve araç vb.) önceden haber vermek kaydıyla değişiklik yapabilir. Tur programının başlangıcından itibaren Tur Operatörü’nün sorumluluğu dışında gelişen (olumsuz hava koşulları, grev, doğal afetler, her türlü teknik aksaklık vb.) aksaklıklardan dolayı rehber her türlü değişiklik hakkına sahiptir. Bu tip olaylardan dolayı Tur Operatörü sorumlu tutulamaz, maddi ve manevi tazminat ödemez.


3. Herhangi bir tur programına rezervasyon yaptıran katılımcı tur boyunca belirtilen saatlerde hareket noktasında bulunmalıdır. Uyulmamasından dolayı olabilecek her türlü sorumluluk katılımcıya aittir.


4. Tur Operatörü, tur programına katılanlarla gezi ile ilgili hizmetleri sunan (havayolu şirketi, otel, taşıyıcı firma vb.) üçüncü şahıslar arasında aracı durumundadır. Tur Operatörü’nün bu tür hizmetler için işletmeci sıfatı olmaması nedeniyle katılımcıya karşı asli fail gibi değildir. Her türlü maddi ve manevi hak talepleri için asli faillere başvurmak gerekir.


5. Katılımcılar, otellerde uygulanan giriş-çıkış saatlerine uymak durumundadır. Bu saatlerde Tur Operatörü’ne uygulanacak özel istisnalar gezi sırasında bildirilecek, belirtilen saatlerin dışında otel kuralları uygulanacaktır. Katılımcının, tur programında belirtilenlerin dışındaki ekstra harcamaları (telefon, ekstra yemek, ekstra içki vb.) otele yapması zorunludur.


6. Her katılımcı makul ölçülerde bagajla (50x70 cm. ölçülerinde 20 kg'yi geçmeyen 2 valiz ya da sırt çantası) tura katılabilir. Bildirilen yada bildirilmeyen eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir. Herhangi bir problemde en fazla tur ücretinin ulaşıma düşen kısmı kadar tazminat talep edilebilir. Koku veren, yanıcı, akıcı, etrafına rahatsızlık veren her türlü madde, her çeşit kesici ve delici alet ve evcil hayvanlar Tur Operatörü’nün izni olmadan ulaşım araçlarına yada konaklama tesislerine alınmazlar. Bunlardan doğabilecek her türlü tazminat katılımcıya aittir.


GİZLİLİK

Tur Operatörü, formda belirtilen tüm bilgileri üçüncü şahıslara bildirmez, amacı dışında kullanmaz.

Bu sözleşme hükümleri, tura katılımın yapılması ile katılımcı ve adına kayıt yaptırdıkları tarafından kabul edilmiş sayılır. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda TÜRSAB Kütahya Çizelgesi ve ilgili yasa hükümleri uygulanır. Bu sözleşmeden doğabilecek anlaşmazlıklar için TÜRSAB Tahkim Kurulu ve İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

TUR_SOZLESME_ARN.pdf