Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

5-1-1-1025


TESİS PROFİLİ:  Doğu Karadeniz’in muhteşem doğasında milli park içinde, çok zengin bitki örtüsüne ve yaban hayata ev sahipliği yapan, göz alıcı ve etkileyici bir gölün kenarında, tamamen doğayla iç içe olabileceğiniz büyüleyici bir atmosfer.

Göl, 16 yy başlarında klaskur yaylasından heyelan kayması sonucu oluşmuştur. Rakım 1550M. dir. Gölün etrafi ladin, kayın, gürgen ağaçları ağırlıkla mevcuttur. Endemik türler bakımından çok zengin bitki örtüsüne sahiptir. Göl, 95 dönüm olup derinliği 25 M. dir. Gölün etrafı 2450 M. olup patika yol mevcuttur. Tabiat parkı yaban hayvanlar bakımından da çok zengin olup boz ayı, kurt, vaşak, çakal, tilki, ceylan, yaban keçisi, porsuk, sincap gib bir çok irili ufak hayvan çeşitlerini barındırır. Gölde kırmızı pullu alabalıkta mevcuttur. Bölge doğanın her rengini barındırmaktadır.

Pansiyon, 1972 yılında Orman Muhafaza memurları için yapılmıştır. 2002 yılında alan milli park ilan edilip eko turlara hizmet için tahsis edilmiştir. 8 odalı 22 yataklıdır. İşletme hakkı bölgenin Doğa Koruma ve Tanıtma Derneğine aittir. Konumu göle sıfırdır. Pansiyonun yatak kapasitesi sınırlı olduğundan mutlaka önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Tesiste alabalık ve yöresel yemekler bulunmaktadır. Kahvaltı menüsünün tamamı yöreseldir. Mosnara, Alabalık, Lahana Sarması, Lobiya, Silor gibi yöresel yemeklerimiz servis edilmektedir.


AKTİVİTELER:  Doğal İçinde Güzel Konum, Doğa Yürüyüşleri, Gölde Sandal Sefası


TESİS OLANAKLARI:  Dağ Manzarası, Restoran, Bahçe, Göl Kenarı


ODA ÖZELLİKLERİ:  Odalar Sade Döşenmiştir. Temizliği Dışında Bir Özelliği Yoktur. Duş&WC Ortak Kullanımlıdır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Restoran vardır. Kahvaltıda Yöresel Yayla Ürünleri Sunulur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Yöresel Yemekler Sunulmaktadır.


ADRES:  Atanoğlu Köyü, Borçka / Artvin


KONUM ve ULAŞIM:  Tesis Göl Kenarındadır. Borçka’ya mesafesi 25 km. dir. Bu yolun 20 km. lik kısmı asfalt, 5 km. lik kısmı stabilize yoldur. Trabzon Havalimanı’na yaklaşık 4 saat, Batum Havaalanı’na 1,5 saat uzaklıktadır.


MESAFELER: Borçka: 25 km. , Artvin: 55 km. , Trabzon Havaalanı: 225 km.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Yaz Döneminde Açıktır. Rezervasyon Kesinleştirmek İçin Konaklama Ücreti Ödenmelidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYAT BİLGİSİ


* Tesis 2013 senesinde hizmet vermemektedir.


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.
ARTVİN BORÇKA DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

... TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1025

Rize-Pokut Yaylası     Artvin-Borçka


TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM ARTVİN TESİSLERİNE BAK

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.