Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

AYVALIK, GELİBOLU, BOZCAADA TURU

235 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tur Kodu: 4201

<< Haftasonu Konalamalı Kültür ve Doğa Turları

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TALEP FORMU

● OTEL (BÖLGE):


● ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● SINGLE FİYATI:


● 0 - 6 YAŞ FİYATI:


● 7 - 12 YAŞ FİYATI:


● İLAVE YATAK FİYATI:

GRAND MİLANO OTEL (Ayvalık)


 235 TL


 215 TL


 275 TL


 185 TL


 135 TL


Sorunuz

>> Asya Card - Bonus Card - Maximum Card - Advantage Card için vade farksız 12 taksit


TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Zorunlu Seyahat Sigortası

- Tur Operatörü Otobüs İçi İkramları

- Programda Belirlenen Çevre Gezileri

- Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

- Otellerde Alınan Kahvaltılar ve Akşam Yemekleri

- Tur Katılımcı Sayısına Göre Belirlenecek Turizm Amaçlı Üretilmiş Lüks Araçlar

  (Otobüs, Midibüs, Minibüs)


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Minibüs ve Tekne Ücretleri

- Yemeklerde Alınan içecekler

- Profosyonel Rehberlik Hizmetleri

- Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

- Extra Olarak Belirlenen Bütün Hizmetler

- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

- Tur Esnasından Alınacak Olan Bütün Öğle Yemekleri

- Otelde Alınacak İçecekler + Ekstra Harcamalar ve Mola Tesislerinde Yapılacak Harcamalar


ARTI HİZMET BEDELİ :

Tura İştirak Eden Misafirlerimiz, Gezi Süresince Tur Programlarında Belirtilen Tüm Müze, Özel Müze, Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri, Tüm Minibüs Ulaşımları, Tüm Tekne Turları, Profosyonel Rehberlik Hizmetleri için Tam 60.00 TL, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli 40.00 TL Ödemekle Yükümlüdür. Bu Ücret Turun Satısında Ayrıca Tahsil Edilecektir.

Tur esnasında herhangi bir sebepten ötürü belirtilen hizmetleri kullanamayan misafirlere geri ödeme/iade yapılmaz.


ULAŞIM:

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

 

Buluşma Noktaları ve Hareket Saatleri:


- Bakırköy Regata Otoparkı                        21:00

- Harbiye Merkez Ofis Önü                         22:00

- Suadiye Trafik Otoparkı                           23:00ÇEŞİTLİ BİLGİLER:

- 1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Erv Sigorta tarafından yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

- Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Tek Bir Çocuk İçin Uygulanır

- Haftalık Turlarımızda Oturma Düzeninde Rotasyon Uygulanacaktır

- Turumuzun Toplam Süresi 3 Gece 4 gün Otel Konaklaması 2 Gecedir

- 0-6 Yaş Arasındaki Çocukların Otel Konaklamalarında Yatak Verilmeyebilir

- 2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir

- 2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir

- Turun Uygulanacak Programın Son Hali Tur Başlangıcında Tüm Misafirlerimize Verilir

- Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir.

- Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

- Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

- Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar.

- Misafirlerimizin Otobüs ve Trenli Turlarda 15 Dakika,Uçaklı Turlarda ise 75 Dakika Önce Kalkış Noktasında Olması Gerekir.

- Turun Yapılacağı Bölge veya Bölgelerdeki Otellerin Yoğunluklarına Göre Konaklama Yapılacak Tesis, Kültür ve Turizm Bakanlığı Standartları Aynı Olmak Koşulu İle Değişiklik Yapılabilir.

- Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi” ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.

- Tura gelirken yanınızda getirin; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız.

- Özel gruplarınızla, iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla oluşturacağınız gruplara hafta sonları ya da hafta içi tur yapmaktayız.


1.Gün(Perşembe): İstanbul>Bursa>Balıkesir>Ayvalık

Siz değerli konuklarımızı buluşma noktalarından alarak Ayvalık’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.


2. Gün(Cuma):Ayvalık>Cunda Adası>Şeytan Sofrası

Yolumuz Üzerinde Alınan (ekstra) Kahvaltı Sonrasında Ayvalık’a Varıyor ve Otelimize Ulaşıyoruz. Odalarımıza Yerleşip Kısa Bir Süre Dinlendikten Sonra Dünyada Alpler’den Sonra Oksijen Oranı En Yüksek İkinci Yeri Olan Kuzey Ege’mizde önce Cunda (Alibey) Adası’nı Gezerek Turumuza Başlıyoruz. Bölgedeki Taksiyarhis Kilisesi ve Arnavut Kaldırımlı Taş Sokaklarda Yapacağımız Yürüyüş Sonrasında Göz Alabildiğine Uzanan Zeytinlikleri ve Koyları Kuşbakışı Seyretmek İçin Çam Ormanlarıyla Kaplı Ayvalık Adalarına Hakim, Yüksek Bir Tepe Olan Şeytan Sofrası’na Hareket Ediyoruz, Burada Şeytan’ın Ayak İzini Simgeleyen Demir Kafes İçindeki İzi Gördükten Sonra Midilli Adası’nın da Yer Aldığı Manzaralar Eşliğinde Hatıra Fotoğraflarımızı Çekerken Çaylarımızı Yudumluyoruz. Gezilerimizi Tamamladıktan Sonra Otelimize Dönüyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.


3.Gün:(Cumartesi) :Ayvalık>Bozcada

Otelimizde Alınan Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Bozcaada’ya Hareket Etmek Üzere Geyikli İskelesi’ne Vararak Bizleri Bozcaada’ya Götürecek Olan Feribotu Beklerken Sahilde Çay - Kahve Keyfi İçin Serbest Zaman Veriyoruz, Daha Sonra Feribota Binerek Yarım Saatlik Yolculuğumuzla Bozcaada’ya varıyoruz. İnanılmaz Şirinlikteki Bozcaada Daha İlk Adımımızda Bizleri Büyülüyor, Ada Üzerinde Rüzgar Değirmenleri,  Ayazma Plajı, Mermer Burnu’nu Görüp, Göztepe’den Panoramik Manzarayı İzledikten Sonra Ceneviz Kalesi’ni Gezip Ege’nin Enfes Balıklarından Tadabileceğiniz Balık Restoranlarında Öğle Yemeği İçin Serbest Zaman Veriyoruz. Yemek Sonrası Arzu Eden Konuklarımızla Adanın Ilık Rüzgarı İle Birlikte Yürüyüş Yapıyoruz, Bu Süre İçerisinde İsteyen Konuklarımız Serbest Zamanı Ayazma Plajı’nda Denize Girerek ya da Güneşlenerek de Değerlendirebilirler. Serbest Zaman Sonrası Adada Yaşayan Köylülerin Yöresel Pazarından Alışverişimizi Yaparak Deniz Kıyısında Çayımızı Yudumlayıp, Feribot’a Binerek Otelimize Dönüyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde


4.Gün:(Pazar) :Aynalı Çarşı>57.Alay Şehilği>Conk Bayırı>Tekirdağ>İstanbul

Otelimizde Alınan Kahvaltının Ardından Çanakkale’ye Vararak, Brad Pitt, Eric Bana ve Orlando Bloom’un Baş Rollerini Paylaştığı Troya Filmi’nde Kullanılan Troya Atı Önünde Hatıra Fotoğrafı Çektirdikten Sonra, Bir Kastamonu Türküsü’ne de Konu Olan Aynalı Çarşı’da Vereceğimiz Molanın Devamında Çimenlik Kalesi ve Nusrat Mayın Gemisi’ni Ziyaret Ederek Feribot ile Eceabat’a Geçerek Kilitbahir Kalesi, Seyid Onbaşı Anıtı, Mehmetçik Abidesi, Hemen Ardından Kanlı Sırt ve 57. Alay Şehitliği’ne Gidiyoruz. Atatürk'ün Gözetleme Yeri, Saatinin Parçalandığı Yer ve Siperlerin de Bulunduğu Conkbayırı'nı Gördükten Sonra Akşam Saatlerinde İstanbul’a Hareket Ediyoruz. Tekirdağ Köftecisinde Verilen Akşam Yemeği Molası Sonrasında İstanbul’a Vararak başka bir gezimizde buluşmak üzere turumuzu noktalıyoruz.
TUR PROGRAMI

GENEL BİLGİLER :


BAŞLANGIÇ TARİHLERİ :               Her Perşembe Akşamı Gidiş  


BİTİŞ TARİHLERİ :                       Her Pazar Akşamı Dönüş


ULAŞIM ŞEKLİ :                                          Otobüs


TUR BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ YERİ :                İstanbul


TUR SÜRESİ :                   3 Gece 4 Gün/2 Gece Otel KonaklamalıKONAKLAMA ALTERNATİFLERİNE GÖRE TUR FİYAT BİLGİLERİ :