Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

1-6-1-1046


TESİS PROFİLİ:  Bergama’da çok eski bir taş konağın 2005’ten 2009’a kadar süren restorasyonu sonucu bölgenin tarihi dokusuyla uyumlu, bahçe içinde, güzel bir konaklama mekanı ortaya çıkmıştır. Talep edildiği taktirde odaların bazıları içeriden bağlantılı hale getirilebilmektedir. Konak kısmında özenle döşenmiş 5 oda bulunmaktadır. Tesiste ayrıca restoran ve ayrı bir pansiyon kısmı da vardır.


AKTİVİTELER:  Bergama ve çevresindeki ören yerleri, tarihi ve kültürel miras gezilebilir.


TESİS  ve ÇEVRESİ OLANAKLARI: Restoran, Konak tarzı yapı, Çamaşır yıkama hizmeti, Kütüphane, Teras, Bahçe, Sigara içilmeyen oda, Aile odası, Bagaj muhafazası, Wi-Fi, Otopark


ODA ÖZELLİKLERİ: Tesiste 5 oda vardır. Odalarda duş&wc, sıcak su, klima, İnternet, oda temizliği, sıcak su, bazı odalarda şömine, kanepe, çalışma masası vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesis ve çevresinde restoranlar vardır.


ADRES: Barbaros Mahallesi, Lokcuimam Cikmazi, No.9, Bergama, 35700,

           İzmir / Türkiye


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Tesis Bergama Kasabasının İçinde Bahçe İçinde Konumludur. İzmir Adnan Menderes Havaalanı: 92 km.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli değildir. Evcil Hayvan Yalnız Bahçede Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır. Birinci çocuk için 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş %50 indirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek indirimler web sitemizdeki fiyatlara yansıtılmaktadır. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYATLARI:


Kahvaltı Dahil Gecelik Oda Fiyatları;


                                       Yüksek Sezon                     Düşük Sezon


İki Kişilik Oda:                       150  TL                  120 TL


Dört Kişilik Aile Odası:             175  TL                  140 TL


Küçük Çift Yataklı Oda:           90    TL                  90   TL


Tek Kişilik Oda:                      60    TL                  60   TL


Yatakhanede Tek Kişilik Yatak: 30    TL                  30   TL


* Yüksek Sezon: 01 Temmuz 2013 - 30 Eylül 2013    Düşük Sezon: Diğer Zamanlar

* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.
BERGAMA BUTİK KONAKLAMA TESİSİ -1-

60 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1046

Bergama      

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM BERGAMA TESİSLERİNE BAK

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.