Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

6-1-2-1035

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYONTESİS PROFİLİ:  Doğa eşsiz güzellikleri içinde 1050 m. yükseklikte ve iki tepenin yamacındaki küçük bir gölün eşsiz manzarası ve diğer tüm güzellikleri ile hem fizyolojik hem de psikolojik terapi merkezi olma unvanını fazlasıyla hak etmektedir. Gölün hemen yanındaki tesisi görünce  insanı kuvvetli bir sakinlik duygusu kaplamaktadır. Bizce sadelik ve samimiyet burayı daha da güzel tarif eder. Göl kıyısındaki yürüyüşünüz sırasında genç veya yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi, turkuaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp heyecanlanmamak elde değil.  Bol oksijenin ve doğallığın sizde yarattığı etkiyi ve de yer çekiminin azaldığı hissini hemen fark edebilirsiniz. Tertemiz çevre ve oksijen dolu bir havanın yarattığı etki, insanı ister istemez “sevdiklerimle ve dostlarımla buraya neden daha önce gelmedim” diye düşündürecektir. İster dinlenmeye, ister işiniz için proje üretmeye, isterseniz neşeli birkaç gün geçirmeye gelin her durumda da enerji noktası tesis size beklediğinizi verecektir. Göl etrafında karaçamlar, kızılcık, dağ nanesi, kabalak yaprağı, dağ fındığı ve böğürtleni yetişmektedir. Klasik bir dağ oteli olan tesis, tarihi ve kültürel mekanların tam ortasında yer almaktadır. Mudurnu ve Göynük; Evleri ve tarihi konaklarından dolayı kentsel sit alanı ilan edilmiş iki kasabamızdır. Babas Kaplıcası, Sarot Kaplıcası, Akşemsettin Türbesi, Süleyman Paşa Camii, Yıldırım Beyazıt Camii / Hamamı ve Kanuni Camii gibi tarihi ve kültürel güzelliklere  sadece 30 dk. mesafede olmasından dalayı yerli, yabancı turistler ve iş çevreleri açısından ideal bir konumda bulunmaktadır. Tesis, Sağlıklı dinlence ve tatil için hava ve çevre özelliğinden dolayı eşsiz bir doğal terapi yeridir.


AKTİVİTELER:  Doğal İçinde Güzel Konum, Yürüyüş Parkurları, Bahçe, Tavuk Müzesi, Oyun Salonu (Masa Tenisi, Langırt, Bilardo) , Tesisin Dolu Olduğu Dönemlerde Canlı Müzik, TV. Salonu, Amatör Basketbol, Voleybol ve Footbol Oynama Alanları ve Çocuk Parkı, Mudurnu ve Göynük Gezileri, Yazlık Havuz, Sauna, Gölde Gezinti


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR: Restoran, Bar, Bahçe, Toplantı Salonu, Isıtma,  Çocuk Parkı, Spor Alanları, Yazlık Havuz, Hobi Odası, Tarihi ve Doğal Güzelliklere Yakın


ODA ÖZELLİKLERİ: Otelde toplam 45 Oda 125 Yatak bulunmaktadır. Odalarda merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su, televizyon uydu yayını ve bazı odalarımızda saç kurutma makinesi, mini bar ve telefon mevcuttur.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste doğal ürünlerele hazırlanmış lezzeti yiyecek ve içeceklerin servis edildiği bar ve restoran vardır.


ADRES:  Sünnet Gölü Kenarı, Göynük, Bolu / Türkiye


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Bolu - Mengen’e 8 km, Zonguldak-Bartın karayoluna 3 km uzaklıkta ve Yedigöller yolu üzerinde olan Tesis, Ankara’ya 2, İstanbul’a 3 saat uzaklıkta bulunmaktadır.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır. 0 - 6 Yaş Arası Çocuk, Odadaki Mevcut Yataklar Kullanılıyorsa Ücretsizdir. 7 -12 Yaş Üzeri Çocuk %50 İndirimlidir.

Tek Kişi Konaklama Farkı %50 dir.  

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2015 FİYATLARI


Haftai İçi (Pazar-Cuma):


Orman Tarafı Kişi Başı Yarım Pansiyon: 110 TL / İki Kişi: 220 TL

Göl Tarafı Kişi Başı Yarım Pansiyon: 130 TL / İki Kişi: 260 TL


Hafta Sonu (Cumartesi):


Orman Tarafı Kişi Başı Yarım Pansiyon: 160 TL / İki Kişi: 320 TL

Göl Tarafı Kişi Başı Yarım Pansiyon: 180 TL / İki Kişi: 360 TL


* Bayram vb. Özel Günler İçin Sorunuz.

* Fiyat Açıklamaları İçin “Diğer Bilgilere” Bakınız.


BOLU GÖYNÜK DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

110 TL

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1035

Bolu-Göynük     Bolu-Mengen     Bolu-Aladağlar     Küre Dağları

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM BOLU TESİSLERİNE BAK