Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

1-6-1-1045

DİDİM BUTİK OTEL -1-

30 €

‘dan Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1045

Didem      

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA


TESİS PROFİLİ:  Didim'e geldiğinizde Apollon Tapınağı’nın ardından bahçe içinde küçük şirin bir ev olarak karşılar sizi Tesis. Bir an için evinize geldiğiniz duygusuna

kapılırsınız. Siz büyük ihtimalle Didim'e tatile gelmişsinizdir, belki bir iş gezisi, yahut kalabalıktan, trafikten, her şeyden, hatta belki kendinizden bile kaçmışsınızdır. Buna rağmen Ege’nin bu eşsiz beldesinde denizle, güneşle ve yine en çok kendinizle buluşmak istiyorsunuz. Kaçtığınız değil, içinizdeki kendinizle.. Pırıl pırıl bir denize girip yüzecek, güneşin tatlı yakıcılığını teninizde hissedecek ve akşamın serin yorgunluğuyla sessiz sakin bir avluda çayınızı yudumlayacaksınız. Belki kitabınızı okuyacak, belki de müzik dinleyeceksiniz. İşte bütün efsun o zaman başlayacak; siz her şeyden habersiz. Bazen tekir mırıl mırıl dolanıp geçiverecek yanınızdan, bazen de ada uzun kulaklarıyla gelip çömeliverecek dizinizin dibinde.

Ruhunuzun derinliklerinde bir kahin edasıyla dolaşırken duyduğunuz huzuru tanımlayamayacaksınız. Olsa olsa 'evimde gibi' diyeceksiniz.

Halbuki Yunanlı şair Costa Hacifotinos'un dedesine ait olan bu eski rum evi antik malzeme donanımıyla çok daha eski bir tarihe uzanmaktadır ve siz tarihi sadece bu şirin evin avlusundan görebildiğiniz Apollon Tapınağı’nın sütunlarıyla eş tutmaktasınız. Zeosun oğlu Apollon ışık, müzik ve kehanetin tanrısıdır. Hikayeye göre Apollon bir gün bu bölgede çobanlık yapan Brankhos'a rastlar ve ona kehanetin sırlarını öğretir buna karşılık Brankhos, bugün tapınağın bulunduğu defne ormanıyla su kaynağının yanında Apollon'a ithaf ettiği tapınağı yaptırır. Ve asırlar sonra yunanlılar bu bölgede Yeron köyünü kurarken tapınağın taşlarından yararlanır. Şair Costa'nın dedesi de böyle yapmıştır. Siz tesisin avlusunda ömrünüzün en dingin anlarını yaşarken bütün bunlardan habersiz çok sıradan bir edayla önünüzdeki mermer taşa sehpa niyetine çayınızı bırakırken dokunduğunuz ya da dinlenmek için ayaklarınızı uzattığınız bu antik taşta iki bin yıllık bir tarihe eşlik ettiğinizi düşünemezsiniz bile. Bilmezsiniz!.. Ama bir gariptir içiniz,bir başka.

Çözemediğiniz bir efsun vardır bu avluda. Bu aydınlık, müziğin büyüsü ve kendinizi bulma tutkusu.. Unuttuğunuz bir şarkıyı hatırlamak ister gibi, siyah beyaz eski bir fotoğraf gibi tek bir ana sığar tatiliniz. Hiç bitmesin dediğimiz türden değil, bilinmez bir anaforun içinde kaybolmak gibi; geçmişin ve geleceğin esrarını koruyarak. Bu yüzden Akdeniz bahçesi görünümündeki bu şirin evden ayrılırken bir yanınız kalmak ister, efsunu çözmek, ama aydınlanan ruhunuzla anlarsınız ki tarih izinizi bırakmıyor, gitmek gerek.. Nasılsa artık dönüp geleceğiniz bir eviniz vardır…


AKTİVİTELER:  Tesis Apollon Tapınağı’nın yanıbaşındadır. Kendine özgü güzel bir tasarıma sahiptir. Güzel bir bahçe içinde yer almaktadır. Çevrede gezilip görülebilecek ören yerleri, tarihi ve kültürel değer ve turistik belde bulunmaktadır. Didim ‘den tekne gezilerine çıkabilirsiniz. Amatör Dalış, Doğa Yürüyüşleri


TESİS  ve ÇEVRESİ OLANAKLARI: Tasarım Otel, İstek Üzerine Yiyecek İçecek Hazırlığı Yapılabilir, Restoran Yoktur. Bar-Cafe, Ek Yatak, TV. Odası, Otopark, Tesis’te kiralanabilecek mutfaklı iki apart daire bulunmaktadır.


ODA ÖZELLİKLERİ: Tesiste 6 oda vardır. Odalarda duş&wc, sıcak su, klima, tv., İnternet, oda temizliği vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesis oda kahvaltı hizmet vermektedir. Talep üzerine tesiste yiyecek içecek hazırlığı yapılabilir. Restoran yoktur.


ADRES:  Apollon Tapınağı Yanı, Didim, Aydın / Türkiye


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Tesis Apollon Tapınağının Yanındadır. Denize 2 km. , Bodrum Havaalanına: 70 km. Mesafededir.  


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli değildir. Evcil Hayvan Yalnız Bahçede Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır. Birinci çocuk için 0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir. Tesis içerisinde ayrı bir ev olarak dizayn edilmiş 35 m2 1+1, içerisinde duş / wc ve mutfağı bulunan 2 adet apartta mevcuttur.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek indirimler web sitemizdeki fiyatlara yansıtılmaktadır. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYATLARI


İki Kişi İçin Kahvaltı Dahil Oda Fiyatı:


Temmuz - Ağustos Aylarında:      70 €  


Kış Ayları Dahil Diğer Aylarda:       60 €


Tek Kişilik Oda Fiyatı:                 40 €


Apart Daire Kahvaltı Dahil Günlük: 90 €


Apart Daire Kahvaltı Hariç Günlük: 80 €* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.
TÜM DİDİM TESİSLERİNE BAK

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.