Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU

145 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tur Kodu: 4203

<< Haftasonu Konalamalı Kültür ve Doğa Turları

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TALEP FORMU

● OTEL:


● ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● SINGLE FİYATI:


● 0 - 6 YAŞ FİYATI:


● 7 - 12 YAŞ FİYATI:


● İLAVE YATAK FİYATI:

Namlı Otel


 145 TL


 135 TL


 185 TL


 95 TL


 115 TL


Sorunuz

>> Asya Card - Bonus Card - Maximum Card - Advantage Card için vade farksız 12 taksit


TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Zorunlu Seyahat Sigortası

- Tur Operatörü Otobüs İçi İkramları

- Programda Belirlenen Çevre Gezileri

- Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

- Otellerde Alınan Kahvaltılar ve Akşam Yemekleri

- Tur Katılımcı Sayısına Göre Belirlenecek Turizm Amaçlı Üretilmiş Lüks Araçlar

  (Otobüs, Midibüs, Minibüs)


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Minibüs ve Tekne Ücretleri

- Yemeklerde Alınan içecekler

- Profosyonel Rehberlik Hizmetleri

- Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

- Extra Olarak Belirlenen Bütün Hizmetler

- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

- Tur Esnasından Alınacak Olan Bütün Öğle Yemekleri

- Otelde Alınacak İçecekler + Ekstra Harcamalar ve Mola Tesislerinde Yapılacak Harcamalar


ARTI HİZMET BEDELİ :

Tura İştirak Eden Misafirlerimiz, Gezi Süresince Tur Programlarında Belirtilen Tüm Müze, Özel Müze, Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri, Tüm Minibüs Ulaşımları, Tüm Tekne Turları, Profosyonel Rehberlik Hizmetleri için Tam 40.00 TL, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli 20.00 TL Ödemekle Yükümlüdür. Bu Ücret Turun Satısında Ayrıca Tahsil Edilecektir.

Tur esnasında herhangi bir sebepten ötürü belirtilen hizmetleri kullanamayan misafirlere geri ödeme/iade yapılmaz.


ULAŞIM:

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

 

Buluşma Noktaları ve Hareket Saatleri:


- Bakırköy Regata Otoparkı                        06:00

- Harbiye Merkez Ofis Önü                         06:30

- Suadiye Trafik Otoparkı                           07:00ÇEŞİTLİ BİLGİLER:

- 1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Erv Sigorta tarafından yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

- Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Tek Bir Çocuk İçin Uygulanır

- Haftalık Turlarımızda Oturma Düzeninde Rotasyon Uygulanacaktır

- Turumuzun Toplam Süresi 1 Gece 2 gün Otel Konaklaması 1 Gecedir

- 0-6 Yaş Arasındaki Çocukların Otel Konaklamalarında Yatak Verilmeyebilir

- 2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir

- 2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir

- Turun Uygulanacak Programın Son Hali Tur Başlangıcında Tüm Misafirlerimize Verilir

- Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir.

- Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

- Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

- Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar.

- Misafirlerimizin Otobüs ve Trenli Turlarda 15 Dakika,Uçaklı Turlarda ise 75 Dakika Önce Kalkış Noktasında Olması Gerekir.

- Turun Yapılacağı Bölge veya Bölgelerdeki Otellerin Yoğunluklarına Göre Konaklama Yapılacak Tesis, Kültür ve Turizm Bakanlığı Standartları Aynı Olmak Koşulu İle Değişiklik Yapılabilir.

- Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi” ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.

- Tura gelirken yanınızda getirin; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız.

- Özel gruplarınızla, iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla oluşturacağınız gruplara hafta sonları ya da hafta içi tur yapmaktayız.


1.Gün: İstanbul>Eskişehir>Sazova Bilim ve Kültür Park>Şahin Tepesi>Haller Gençlik Merkezi

En Son Kalkış Noktamız  Olan Suadiye den Hareket Etmemizle Birlikte Otobüs içi Kahvaltı Paketi İkramlarımızla Eskişehir’e Doğru Hareket Ediyoruz ve Yaklaşık 330km’lik Yolculuğumuzun Sonrasında Eski ve Orta Çağlarda Yunanca Dorylaion, Latince Dorylaeum İsmi ile Tanınan Eskişehir’e varıyoruz. Öğle Yemeğimizde Eskişehir’in Meşhuru, Tatar’ların Mayasız Yaptığı Çiğ Börek Yedikten Sonra, İçerisinde Mini Hayvanat Bahçesi, Öğrenciler İçin Bilim Deney Müzesi, Konser Alanları, Yeme İçme Yerleri, Anfi Tiyatro Gibi Pek Çok Donatı Bulunan, Ulaşımın Buharlı Lokomotif ile Sağlandığı, Sazova Bilim ve Kültür Parkı Gezilerimiz Sonrasında, 1988 Yılında Ağırlıkla, 1.Hava İkmal ve Bakım Komutanlığı elinde bulunan uçakların restore edilerek, sergilenmesi sonucu oluşturulmuş Havacılık Müzesi, Tülomsaş Müzesi’nde Sergilenen, Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel’in Talimatlarıyla 1961 Yılında Üretilen Türkiye’nin İlk Otomobili Devrim Arabası’nı Gördükten Sonra,  Eskişehir’i Kuşbakışı İzleyebileceğimiz Şahin Tepesi’ne hareket ediyoruz. Buradaki Şelale Park’ta mükemmel şehir manzarası eşliğinde çaylarımızı Yudumladıktan Sonra Anadolu Üniversitesi Yerleşkesini Panoramik Olarak Aracımızdan Görüyoruz. Devamında Mevcut Hal Binasi Restore Edilerek, İçerisinde Çesitli Dükkanlar, Barlar, Kafe ve Restorantlar Bulunan Haller Gençlik Merkezi’ni Gezerek otelimize Yerleşiyoruz.


2. Gün:Cumhuriyet Müzesi>Odun Pazarı>Porsuk Çayı>Çağdaş Cam Sanatları Müzesi>İstanbul

Otelimizde Alınan Sabah Kahvaltısının Ardından Günümüze, Eski Askerlik Şubesi Olarak Bilinen, Anadolu Üniversitesi’ne Tahsis Edildikten Sonra Restore Edilmiş, Bu Devletin Kuruluş Öyküsünün Belgelerle Anlatıldığı Cumhuriyet Tarihi Müzesi Gezimizle Başlıyoruz. Müze Gezimiz Sonrası 19. Yüzyılın Sosyal ve Kültürel Hayatını Yansıtan Odunpazarı’ na Geliyoruz. Eskişehir Odunpazarı Kent Yapıları Müzesi’nde Hizmete Giren Türkiye’nin ilk Cam Sanatları Müzesi Olan Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ndeki Eserleri Gördükten Sonra Eskişehir’in Simgesi Haline Gelmiş Lületaşı Müzesi’ni Geziyoruz. Zemin ve Birinci Kattan Oluşan, İçerisinde Sanat Atölyeleri ile Lületaşı, Gümüş ve Geleneksel El Sanatları Ürünlerinin Üretilip Teşhir ve Satışının Yapıldığı Bölümlerin Yanı Sıra, Restoran ve Kafeterya ile Sosyal Hayata Kazandırılarak Ticari Bir Merkez Olarak Hizmet Veren Atlıhan El Sanatları Çarşısı’nda Vereceğimiz Serbest Zaman Sonrasında Koca Müftü Sokak, Arif Bey Sokağı Gezilerimizi Takiben Öğle Yemeğimizi Almak Üzere Restaurantımıza gidiyoruz. Sonrasında Yepyeni Çehresi ile Bizleri Karşılayan Eskişehir’in Kentsel Dönüşüm Projelerinden Biri Olan Kent Park’a Geliyoruz. Kent Park’ ta Bize Akdeniz Sahillerini Anımsatan Plajları, Havuzları Görüyoruz. Fotoğraf Karelerimizi Aldıktan Sonra Venedik Kanallarını Anımsatan Porsuk Nehri’nde Yapacağımız Keyifli Tekne Turu Sonrasında Çarşıda Serbest zaman Veriyoruz. Serbest Zaman Sonrası İstanbul’a Hareket Ederek Bir başka Tatil.Com Organizasyonumuzda Buluşmak Dileğiyle Siz Değerli Misafirlerimizi Almış Olduğumuz Noktalara Bırakarak Turumuzu Tamamlıyoruz.
TUR PROGRAMI

GENEL BİLGİLER :


BAŞLANGIÇ TARİHLERİ :               Her Cumartesi Sabahı Gidiş  


BİTİŞ TARİHLERİ :                       Her Pazar Akşamı Dönüş


ULAŞIM ŞEKLİ :                                          Otobüs


TUR BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ YERİ :                İstanbul


TUR SÜRESİ :                   1 Gece 2 Gün/1 Gece Otel KonaklamalıKONAKLAMA ALTERNATİFLERİNE GÖRE TUR FİYAT BİLGİLERİ :

Abacı Boutique


 155 TL


 150 TL


 195 TL


 95 TL


 125 TL


Sorunuz