Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

FETHİYE YANIKLAR DOĞA KONAKLAMA -1-

Tesis Kodu: 1010

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

Fethiye-Yanıklar      Fethiye-Kayaköy      Ferhiye-Tlos      Fethiye-Ölüdeniz      Fethiye-Saklıkent      Fethiye-Yeşilüzümlü

TESİS ÖZELLİKLERİ


FETHİYE YANIKLAR DOĞA TATİLİ

Fethiye Yanıklar Doğa Tatili sayfası, büyük tatil otellerindeki klasik tatil konsepti dışında doğa turizm tesisleri, küçük aile işletmeleri, kiralık villalar gibi alternatif bir mekanda farklı bir tatil arayışında olan ziyaretçilerimize yönelik olarak hazırlanan sayfalardan biridir. Bu sayfa ve benzerlerinde Fethiye Yanıklar Doğa Tatili bağlamında sunulan turizm ürünlerine ve hizmetlerine yukarıda yer verilebileceği gibi Fethiye Yanıklar Doğa Tatili hakkında daha geniş bilgi edinebileceğiniz anlatımlara da yer verilebilir. Bunlara ek olarak sitemizin içeriğinde Fethiye Yanıklar Doğa Tatili ile bağlantılı diğer web sitelerinde yer alan ve bizim sunduklarımıza ilave olabilecek ekstra bilgilere ulaşabileceğiniz farklı sayfalara verilen bağlantılarda bulunmaktadır.

Fethiye Yanıklar Butik Otelleri Web sitemizin ziyaretçileri ve benzeri sayfalarımızı gözden geçirdikleri zaman, diğer tatil sitelerinde bulamayacakları çok sayıda alternatif tatil tesisini sunduğumuzu fark edeceklerdir. Böylece web sitemizin kullanıcıları, birbirinin benzeri konsepte sahip tatil otelleri arasına sıkışıp kalmayacak, farklı konseptlere sahip tatil olanaklarını da alternatif dahilinde bulabileceklerdir. Fakat alternatif tatil tesislerine yer vermemiz klasik tatil otellerini tercih edenleri ihmal ettiğimiz anlamına da gelmez. Web sitemiz, çok sayıda büyük tatil kompleksini ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmaya devam etmektedir. Web sitemizin alternatif tatil içerikli sayfalarında; Fethiye Yanıklar Doğa Konaklama , Fethiye Yanıklar Doğa Tatil , Fethiye Yanıklar Tatil Pansiyonları , Fethiye Yanıklar Doğada Tatil , Fethiye Yanıklar Tatil Motelleri , Fethiye Yanıklar Doğa Turizm , Fethiye Yanıklar Rehberi , Fethiye Yanıklar Doğa Kampları gibi çok sayıda tatil alternatifini web sitemizden kolaylıkla bulabilirler. Fethiye Yanıklar Doğa Tatil Otelleri Uygun bir alan seçtikten sonra yapacağınız ilk şey bir barınak hazırlamaktır. Bu barınak bir çadır ya da dal ve sopalardan yapılmış bir korunak olabilir. Kutup bölgelerinde iglo, cangılda ise yerden yukarda bir yatak yapmak birincil öncelikli çözümdür. Fethiye Yanıklar Doğa Tatili Barınağı hazırladıktan sonra ısınmak ve yemek pişirmek için bir ateş yakmalığınız. Bunu yapmak için kuru odun toplamalı ve hatta belki de kıvılcım çakmak için bir yol bulmalısınız. Fethiye Yanıklar Tatil Çiftliği: Kampı kurduktan sonra bir tuvalet çukuru kazabilir, güvenlik fenerleri asabilir, karanlıkta kaybolmamak için kampın et rafına bir kılavuz halat çekebilirsiniz. Kamp yerini terk edeceğiniz zaman, eğer kaybolduysanız, Fethiye Yanıklar Doğa Konaklama , sizi arayan bir kurtarma ekibine bırakacağınız işaretler dışında, arkanızda hiçbir çöp ya da iz bırakmamaya gayret edin. Fethiye Yanıklar Ekolojik Tatil: Şehir hayatının aksine, doğadaki aktiviteler gündoğumu ve batışıyla kısıtlıdır. Fethiye Yanıklar Doğa Tatili Eğer gündoğumundan önce kalkarsanız, doğayı hazırlıksız yakalayabilirsiniz. Çevrenize göre bir tempo yakalayın; öğlenleri dinlenerek ve her zaman hava kararmadan önce kampta olmaya dikkat ederek yaşamalısınız.

1-1-1-1010


TESİS PROFİLİ:  Fethiye’de etrafı çam ormanlarıyla çevrili bir vadinin ortasında, yanı başından deresi akan 42 dönümlük bir ekolojik yaşam çiftliğinde, bilindik kalıpların dışında, temalı bir tatilin adresidir burası. Ekolojik mimari yaklaşımıyla tasarlanmış taş, ahşap ve kerpiç evlerde yılın on iki ayı konaklama olanağı vardır. Yemekler organik, geleneksel-yöresel, nefis ve burada çok önemlidir. El değmemiş masalsı bu doğal ortamda çeşitli atölyelerde ekim-dikim, hasat, reçel, tarhana, erişte, turşu yapma, zeytin yağı çıkarma, çanak çömlek yapımı, kilim dokuma, ahşap oyma, fotoğraf okulu, yoga vb. çok farklı etkinliklere katılabilirsiniz. Bunlarla birlikte binicilik, dalış gibi deniz etkinlikleri vb. çok sayıda klasik tatil etkinliğine de konaklama tarihlerinizle uygun olması şartıyla katılabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri yapabilir, kanyonlarda keşfe çıkabilir, çiftlikteki doğal filtreli taş havuzda veya  Kargı Çayı’nın doğduğu yere gidip buz gibi sularda yüzebilir, sahile inip güneşlenebilir veya denize girebilirsiniz. Yakın çevredeki at çiftliğini günü birlik ziyaret ederek atlarla gezintilere de çıkabilirsiniz. Biz yazmakla bitiremeyiz. En iyisi siz bize ulaşın, buradaki daha nice güzelliklerini anlatalım sizlere... Tesis özellikle çocuklu ailelerin doğayla iç içe tatil yapabileceği eşsiz bir mekandır.


AKTİVİTELER:  Tarım Faaliyetleri, Doğada Konumlu, Irmak Kenarı, Doğal Taş Havuz, Deniz Aktiviteleri, Binicilik, Seramik, Ahşap, Dokuma, Keçe, Sabun Yapımı gibi Çeşitli Atölye Çalışmaları, Fethiye ve Göcek Çevresi Turistik Bölgeler Gezilebilir. Bu Bölgelerde Yapılabilecek Tekne Turu, Yamaç Paraşütü vb. Bir Çok Aktivite vardır.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Taş, Ahşap ve Kerpiç Yapılar, Doğal Taş Havuz, Tarım Alanı, Geniş Bahçe, Dağ Manzarası, Tarım Hayvanları, Ekolojik Tarım, Irmak Kenarı, Kiralık Araç, Çamaşırhane, Barbekü, Küçük Çaplı Mağaza, Ek Yatak, Havaalanı Transferi, Otopark, İnternet, Engelli Konaklama İmkanı, Balık Tutma, Oyun Odası, Çocuk Oyun Alanı, Kütüphane, Masa Tenisi, Dart, Ütü Servisi, Tur Danışma, Bisiklet ve Motorsiklet Kiralama İmkanı


ODA ÖZELLİKLERİ:  - Taş Evler: 2 Oda 1 Salon, Mutfak, Banyo, Teras, Bağımsız Ünitedir.

- Kerpiç Evler: 2 Yatak Odası, Mutfak, Banyo, Geniş Sundurma Vardır.

- Ahşap Evler: Irmak Kenarı, Ağaç Gögesinde Konumlu, Bir ve İki Yatak Odalı, Banyo, Sundurmada Küçük Mutfak Vardır.


ÇOCUKLAR İÇİN:  Geniş Bahçe, Tarım Alanları ve Çiftlik Hayvanları, Çocuklar İçin Güzel Bir Eğlence Kaynağına Dönüşecektir. Çeşitli Atölyeler, Binicilik, Deniz Aktiviteleri


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste Organik Olarak Üretilen Ürünler, Doğal Yöntemlerle Hazırlanarak Konuklara Sunulmaktadır. Akdeniz Mutfağına Özgü, Geleneksel Yerel Tatlardan Oluşan Yemekler Hazırlanır. Tesis, Taş Fırında Kenedi Ekmeğini Yapmaktadır. Yemekler, Genelde Tandırda ve Odun Ateşinde Pişirilir.


ADRES:  Yemişli Mah. Kocabük Mevki Yanıklar Köyü, 48300 Fethiye / Muğla


KONUM ve ULAŞIM:  Tesis, Doğa İçinde Konumlanmıştır ve Denize 5 km. Uzaklıktadır. Tesisin Bulunduğu Yanıklar Köyü, Dalaman - Fethiye Devlet Karayolu Üzerindedir. Dalaman ‘a 40km. , Fethiye’ye 15 km. Uzaklıktadır.

Rezervasyon Sonrası Detaylı Ulaşım Bilgileri ve Haritalar Misafirlerimize Gönderilir.


MESAFELER:  Denize 5 km. , Dalaman Hava Limanı: 40 km. , Fethiye: 15 km.

Göcek: 17 km.


DİĞER BİLGİLER: Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.FİYAT BİLGİLERİ1 Mayıs 2014 - 30 Eylül 2014:  Kişi Başı Yarım Pansiyon 110 TL (Konaklama + Kahvaltı + Akşam Yemeği Dahil)


1 Ekim 2014 - 31 Aralık 2014: Kişi Başı Yarım Pansiyon 90 TL (Konaklama + Kahvaltı + Akşam Yemeği Dahil)
TÜM FETHİYE TESİSLERİNE BAK

90 TL.

‘den başlayan fiyatlarla

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON