Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

KAPADOKYA TURU

249 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tur Kodu: 4204

<< Haftasonu Konalamalı Kültür ve Doğa Turları

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TALEP FORMU

● OTEL (BÖLGE):


● ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI:


● SINGLE FİYATI:


● 0 - 6 YAŞ FİYATI:


● 7 - 12 YAŞ FİYATI:


● İLAVE YATAK FİYATI:

Sühan Otel (Avanos)


 249 TL


 239 TL


 309 TL


 129 TL


 179 TL


Sorunuz

>> Asya Card - Bonus Card - Maximum Card - Advantage Card için vade farksız 12 taksit


TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Zorunlu Seyahat Sigortası

- Tur Operatörü Otobüs İçi İkramları

- Programda Belirlenen Çevre Gezileri

- Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

- Otellerde Alınan Kahvaltılar ve Akşam Yemekleri

- Tur Katılımcı Sayısına Göre Belirlenecek Turizm Amaçlı Üretilmiş Lüks Araçlar

  (Otobüs, Midibüs, Minibüs)


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Minibüs ve Tekne Ücretleri

- Yemeklerde Alınan içecekler

- Profosyonel Rehberlik Hizmetleri

- Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

- Extra Olarak Belirlenen Bütün Hizmetler

- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

- Tur Esnasından Alınacak Olan Bütün Öğle Yemekleri

- Otelde Alınacak İçecekler + Ekstra Harcamalar ve Mola Tesislerinde Yapılacak Harcamalar


ARTI HİZMET BEDELİ :

Tura İştirak Eden Misafirlerimiz, Gezi Süresince Tur Programlarında Belirtilen Tüm Müze, Özel Müze, Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri, Tüm Minibüs Ulaşımları, Tüm Tekne Turları, Profosyonel Rehberlik Hizmetleri için Tam 40.00 TL, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli 20.00 TL Ödemekle Yükümlüdür. Bu Ücret Turun Satısında Ayrıca Tahsil Edilecektir.

Tur esnasında herhangi bir sebepten ötürü belirtilen hizmetleri kullanamayan misafirlere geri ödeme/iade yapılmaz.


ULAŞIM:

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

 

Buluşma Noktaları ve Hareket Saatleri:


- Bakırköy Regata Otoparkı                        21:00

- Harbiye Merkez Ofis Önü                         22:00

- Suadiye Trafik Otoparkı                           23:00ÇEŞİTLİ BİLGİLER:

- 1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Erv Sigorta tarafından yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.

- Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Tek Bir Çocuk İçin Uygulanır

- Haftalık Turlarımızda Oturma Düzeninde Rotasyon Uygulanacaktır

- Turumuzun Toplam Süresi 3 Gece 4 gün Otel Konaklaması 2 Gecedir

- 0-6 Yaş Arasındaki Çocukların Otel Konaklamalarında Yatak Verilmeyebilir

- 2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir

- 2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir

- Turun Uygulanacak Programın Son Hali Tur Başlangıcında Tüm Misafirlerimize Verilir

- Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir.

- Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

- Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

- Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar.

- Misafirlerimizin Otobüs ve Trenli Turlarda 15 Dakika,Uçaklı Turlarda ise 75 Dakika Önce Kalkış Noktasında Olması Gerekir.

- Turun Yapılacağı Bölge veya Bölgelerdeki Otellerin Yoğunluklarına Göre Konaklama Yapılacak Tesis, Kültür ve Turizm Bakanlığı Standartları Aynı Olmak Koşulu İle Değişiklik Yapılabilir.

- Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi” ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.

- Tura gelirken yanınızda getirin; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız.

- Özel gruplarınızla, iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla oluşturacağınız gruplara hafta sonları ya da hafta içi tur yapmaktayız.


1.Gün(Perşembe): İstanbul>İzmit>Düzce> Ankara>Kırşehir>Nevşehir(Gece yolculuğu)

Siz değerli konuklarımızı buluşma noktalarından alarak Hacıbektaş’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.


2. Gün(Cuma):Hacıbektaş>Gülşehir>Avanos>Paşabağları

Gecenin karanlığının gündüzün aydınlığına kavuşmasıyla birlikte yolda sabah kahvaltımızı alarak keşfedilecek çok şeyin olduğu Kapadokya gezimize Hacı Bektaş_ı Veli Müzesini ziyaret ederek başıyoruz.Nadar Avlusu,Üçler Çeşmesi,hHazret Avlusu,Aslanlı Çeşme,Kırklar Meydanı,Çilehane,Hacı Bektaş_ı Veli Türbesi,Balım Sultan Türbesini ziyaretimiz sonrasında Deliklitaş’a varıyoruz.Halk arasında bu delikten geçecek olanların günahlarından arınacağı ve tuttukları dileklerin olacağı yönünde bir inanış vardır.Ak Çeşme, Hacı Bektaş-ı Veli Anıtı,Yunus Emre Anıtı ve Ozanlar Anıtını ile Mahsunu Şerifin Mezarını ziyaret ettikten sonra Gülşehir istikameit ile mitolojide Volkan Tanrıları’nın oluşturduğu Yağmur ve Rüzgar Tanrıları’nın Elleriyle biçimlendirdiği Kapadokya bölgesine doğru olan gezimize devam ediyoruz.Hitit kraliyet arşivlerinde adı ZUWİNASA olarak bilenen Avanosa varıpÇavuşin Çömlek Atölyesinde çark adı verilen tezgah atölyesinde Kızılırmaktan çıkarılan kırmızı çamurun ustaların maharetli ellerinde nasıl şekillendiğini görerek Peri Bacalarının en yoğun olduğu Paşabağları(Keşişler Vadisi)’ndaki Aziz Simeon’un inziva Hücresini Geziyoruz .Bu gezimizin sonrasında çok eski devirlerden  beri Türk Milletinin kendine özgü el sanatı olarak geliştirdiği elde yapılan düğümlü halıları,boyama teknikleirni tanımak amaçlı Halı Atölyesi’nde vereceğimiz mola sonrasında otelimize varıyoruz.Konaklamamızı ve akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.(Sühan Otel)


3.Gün:(Cumartesi) :Uçhisar>Göreme>Ortahisar>Ürgüp

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında gezimize Kapadokya’nın zirvesi ve giriş kapısı olarak bilinen, Selçuklular döneminde Avanos’tan geçen ticaret yolunu kontrol için kullanılan Uçhisar Kalesi’ni panoramik olarak gördükten sonra Cevizli Vadi’yi izleyerek O Ağacın Altı’nda çay molası verip Göreme Kasabası’ndan geçerek bölgenin en büyük açık hava müzesi olan, içinde onlarca Kilise, Manastır, Şaraphane ve Şapelin bulunduğu Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Gezimiz sonrasında Ortahisar’dan geçerek Kapadokya’nın sembolü olan Üçgüzeller Vadisi’nde fotoğraf molası vererek öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek molamızın ardından Kapadokya Bölgesi üzümlerinden elde edilen Fransız Şarapçılar Derneğinden ödüllü Turasan Şarap Fabrikası’nda şarap mahzenlerini geziyoruz. Şarap ikramı sonrasında Ürgüp’ü panoramik olarak görüp doğanın kendi elleriyle yaptığı çeşitli figürleri görmek için Dervent Vadisi’ne varıyoruz ve fotoğrafladıktan sonra bölgeye has Sayan Onyx Taş Atölyeleri’ni geziyoruz. Burada Onyx taşına yapılan işlemleri detaylı bir şekilde gördükten sonra alış veriş molası veriyoruz ve son olarak Hıristiyanlarca ve Müslümanlarca kutsal sayılan güvercinlerin evlerini görebileceğimiz Güvercinlik Vadisi’nden sonra otelimize varıyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimizle Anadolu’muzun çeşitli bölgelerinden derlenen halkoyunlarının da sergilendiği Türk Gecesi (Ekstra 35.00TL) organizasyonuna katılıyoruz. Konaklama otelimizde. (Sühan Otel)


4.Gün:(Pazar) :Yeraltı Şehiri>Ihlara Vadisi>Tuz Gölü>Ankara>İstanbul

Alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılarak düşman baskınlarından korunabilmek amacıyla çeşitli uygarlıkların kendi ihtiyaçları doğrultusunda yaptıkları ve binlerce kişinin aylarca sığınak olarak kullandıkları Derinkuyu (Kaymaklı) Yeraltı Şehri gezimizin ardından Hasan Dağı’ndan çıkan bazalt ve andezit yogunluklu lavların soğumasıyla ortaya çıkan çatlakların ve çökmelerin oluşturduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz.  Vadi boyunca kayalara oyulmuş sayısız barınaklar, mezarlar ve kiliselerin arasında Ağaçaltı ve Yılanlı Kiliselerini geziyor, Melendiz Irmağı kenarındaki kısa yürüyüşümüz sonrasında aracımız ile buluşup öğlen yemeği için Aksaray’daki tesisimizde mola veriyoruz. Öğle yemeği ve dinlenme molamız sonrasında Lut gölünden sonra %32.9 luk tuz oranı ile dünyanın en tuzlu ikinci gölü olma özelliğine sahip Tuz Gölü’nde fotoğraf molası vererek Ankara istikametinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. İstanbul’a yolculuğumuzun sonrasında siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonrak organizasyonunda görüşmek üzere turumuzu tamamlıyoruz.TUR PROGRAMI

GENEL BİLGİLER :


BAŞLANGIÇ TARİHLERİ :               Her Perşembe Akşamı Gidiş  


BİTİŞ TARİHLERİ :                       Her Pazar Akşamı Dönüş


ULAŞIM ŞEKLİ :                                          Otobüs


TUR BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ YERİ :                İstanbul


TUR SÜRESİ :                   3 Gece 4 Gün/2 Gece Otel KonaklamalıKONAKLAMA ALTERNATİFLERİNE GÖRE TUR FİYAT BİLGİLERİ :