Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.

KÜLTÜR ve DOĞA TURLARI TAKVİMİ

Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

SAPANCA, MAŞUKİYE, KARTEPE TURU

99 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tur Kodu: 2109

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON TALEPLERİNİZ İÇİN ETSTUR TAKSİM YETKİLİ ACENTASI INNOVICE TURİZM İLE 0 212 589 40 50 NUMARALI TELEFONDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.


SAPANCA, MAŞUKİYE, KARTEPE TURU

Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi 
Lüks otobüsler ile ulaşım 
Çevre gezileri 
Etstur ikramları
Maşukiye’de köy kahvaltısı 
Maşukiye’de öğle yemeği (Kiremitte balık, köfte, sucuk veya tavuk)
Gezi hizmet bedeliTUR PROGRAMI


1.GÜN İstanbul 'dan Hareket, Sapanca Gölü, Maşukiye'de Köy Kahvaltısı, Kartepe, Maşukiye'de Öğle Yemeği, Dönüş Yolculuğu


Gezimiz saat 06.00’da Yenibosna Kütür Üniversitesi Otoparkı’ndan,

06:30’da Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı’ndan (Dolmabahçe Lunaparkı karşısı), 

07:00’da E-5 Merdivenköy Yeni Salı Pazarı (İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yanı)

07:20'de Çayırova Mc Donalds Önünden hareketle Sapanca’ya doğru keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Sapanca gölüne varmadan önce araç içerisinde rehberimiz Sıcak içecek ve Muffin Kek ikramında bulunuyor. Sapanca Gölü’ne vardığımızda yaklaşık 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirimiz göl kenarında keyifli yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz de deniz bisikleti kiralayarak gölün tadını daha yakından çıkartabilir. Buradaki gezi süremizin ardından aracımıza binerek köy kahvaltımızı almak üzere yazı ayrı, kışı ayrı bir güzel olan Maşükiye bölgemize varıyoruz. Kahvaltımızı alacağımız Maşukiye’deki restoranımızda bizlere ayrılan bölüme geçiyoruz. Şömine ateşi ve sobaların içimizi ısıtan sıcaklığında köy kahvaltımız servis edilmeye başlanıyor. Keyifli köy kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz keyif kahvelerini yudumlarken dileyen misafirlerimiz de verilen serbest zamanda Maşukiye Bölgesi’nde doğa ile iç içe güzel bir gezinti yapabilir. Verilen serbest zaman sonrasında aracımıza geçerek Kartepe’ye doğru hareket ediyoruz. Kartepe’ye vardığımızda yaklaşık 3,5 – 4 saatlik bir serbest zamanımız olacak. Bu süre içerisinde dileyen misafirlerimiz kiraladıkları ekipmanlar ile kayak yapabilir veya kızak ile kayabilirler(Hava şartlarına bağlı), dileyen misafirlerimiz de temiz havanın ve doğanın tadını çıkartıp kayak yapanları seyredebilir. Verilen serbest zamanımızın ardından aracımıza binerek Maşükiye’deki restoranımıza hareket ediyoruz. Geç kahvaltı yapmamızdan dolayı yaklaşık saat 15.30 - 16.00 arası öğle yemeğimizi almak üzere restoranımızda bizlere ayrılan bölüme geçiyor ve tercihimize göre servis edilen lezzetli öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından aracımıza geçerek İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki gezilerimizde tekrar görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Maşukiyede Köy Kahvaltısı: Şelale Restoran; (Kızarmış Ekmek, Köy Tereyağı, Köy Balı, Köy Pekmezi, Beyaz Peynir, Zeytin, Reçel, Kaşar Peyniri, Domates, Salatalık, Biber, Sigara Böreği, Paçanga Böreği, Ortaya Kiremitte Sucuklu Yumurta, Ortaya Kiremitte Yöre Peyniri, Patates Kızartması, Limitsiz Çay)

Maşukiyede Öğle yemeği: Şelale Restoran; Kızarmış Ekmek, Tereyağ, Köy Balı, Kiremitte Peynir-Mantar, Seçmeli ana yemek [kiremitte alabalık, köfte, sucuk veya tavuk], salata, 1 içecek, Ev Baklavası, Çay )


GENEL ŞARTLAR

Gezi süresi 1 gündür;
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. SIRKU KODU GBSAP
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Etstur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Etstur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
 
Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
 
Bütün fiyatlara KDV dahildir.

Notlar:
 
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Etstur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Etstur’un sorumluluğu yoktur.
 

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimze tahsis edilmektedir.


Mola Yerleri,


Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Etstur ya da Etstur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.


Hizmet Bedeli ve Kapsamı


Hizmet Bedeli Nedir?:

TUR PROGRAMINDA EKSTRA TUR OLARAK BELİRTİLEN YERLER HARİCİNDEKİ REHBERLİK + OTOPARK + GİDİLEN BÖLGEDEKİ ALTERNATİF TAŞIMA ARAÇLARI ÜCRETLERİ (TEKNE,MİNİBÜS VS..) + ARAÇ MİLLİ PARK GİRİŞLERİ + MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ TOPLAMI SATIŞ ESNASINDA FATURA KARŞILIĞI TAHSİL EDİLİR. KULANILMAYAN HİZMETLERİN İADESİ MAALESEF MÜMKÜN DEĞİLDİR. GEZİ SIRASINDA YETKİLİLERİN KABUL ETMEDİĞİ KİMLİKLERDEN DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ MADDİ VE MANEVİ YÜKÜMLÜLÜK KART SAHİBİNE AİTTİR. 

Bu tur için hizmet bedeli ödenilen ücrete dahildir.


Etstur Tatil Sigortası


Etstur, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz: 

ANA TEMİNATLAR 
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı.1.000 EUR, muafiyet 50 EUR 
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları.Sınırsız 
Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet.5.000 EUR 
Terör sonucu yaralanma.1.000 EUR 
Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil.Sınırsız 
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati.Sınırsız 
EK TEMİNATLAR 
Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi.Sınırsız Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması.100 EUR Günlük Max 4 Gün Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli.Sınırsız Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi.Sınırsız


Ücrete Dâhil Olanlar

Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi 
Lüks otobüsler ile ulaşım 
Çevre gezileri 
Etstur ikramları
Maşukiye’de köy kahvaltısı 
Maşukiye’de öğle yemeği (Kiremitte balık, köfte, sucuk veya tavuk)
Gezi hizmet bedeli


Ücrete Dâhil Olmayanlar

Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler 
Tüm özel harcamalar 


Ulaşım Araçları


Neoplan, Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.

Öğle Yemekleri


Maşukiyede Köy Kahvaltısı:Şelale Restoran; (Kızarmış Ekmek, Köy Tereyağı, Köy Balı, Köy Pekmezi, Beyaz Peynir, Zeytin, Reçel, Kaşar Peyniri, Domates, Salatalık, Biber, Sigara Böreği, Paçanga Böreği, Ortaya Kiremitte Sucuklu Yumurta, Ortaya Kiremitte Yöre Peyniri, Patates Kızartması, Limitsiz Çay)

Maşukiyede Öğle yemeği: Şelale Restoran; Kızarmış Ekmek, Tereyağ, Köy Balı, Kiremitte Peynir-Mantar, Seçmeli ana yemek [kiremitte alabalık, köfte, sucuk veya tavuk], salata, 1 içecek, Ev Baklavası, Çay )


Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TALEP FORMU

<< Günübirlik Kültür ve Doğa Turları

TUR TARİHLERİ

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON


02 NİSAN 2016

-

29 MAYIS 2016

Arası dönemde her Cumartesi ve paraz günleri


* Kapalı Gruplar İçin İstenilen    Tarihlerde Tur Düzenlenebilir.