Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

6-2-1-1049

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYONTESİS PROFİLİ:  Tesis, Kastamonu/Pınarbaşı ilçesinin Ilıca beldesinde bulunmaktadır. Bölge, Küre Dağları Milli Park sınırları içinde olmasının yanı sıra dünyanın dördüncü büyük kanyonu ve mağarasının bulunması ile de ilçeye ayrı bir zenginlik katmaktadır. Tesis, gelen yerli yabancı turistlerin konaklama ve tur rehberliğini sağlamaktayız. Şu an hali hazırda 5 'i dubleks ve 9 'u tek katlı toplam 14 adet bungalow ev (toplam 56 yataklı) 1 adet restorant, 1 adet dinlenme salonu ve Mutfağı ile doğanın içinde siz değerli konuklarını beklemektedir.

Tesisin bir tarafından ırmak, diğer tarafından kaynak suyu akmaktadır. Tesisin yanında Roma döneminden kalma Ayazma mevcuttur. Tesis, 4000 m2 alan üzerine kurulu, doğa ile bütünleşen ahşap bungalowlar olarak inşaa edilmiştir. Bungalowlar, tek ve iki katlı olmak üzere iki tiptir. Tek katlı bungalowlarda 3 yatak, iki katlılarda ise giriş katında 2 ve üst katta 2 yatak olmak üzere toplam 4 yatak mevcuttur. Yataklar ortopedik olup, her bungalow 'da banyo ve kesintisiz sıcak su bulunmaktadır. Yine tesis içerisinde ahşaptan inşa edilmiş dinlenme salonu, restoran ve yöresel yemeklerin yapıldığı şömineli mutfak bulunmaktadır.


AKTİVİTELER:  Doğal İçinde Vakit Geçirip Dinlene, Yürüyüş Parkurları, Bahçe, Tesis Yakınında ve Milli Park İçinde Valla, Çatak, Horma Kanyonları, Ilıca Şelalesi, Ilgarini Mağarası Gezilip Görülebilir. Şelalenin Orada Suya Girilebilir.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR: Restoran, Bahçe, Gezi Parkurları, Ahşap Bungalow Yapılarda Konaklama, Aile Odaları


ODA ÖZELLİKLERİ: Tesiste 5 dubleks, 9 tek katlı olmak üzere toplam 14 ahşap bungalow bulunmaktadır. Tek katlı bungalowlarda 3 kişilik yatak, dubleks bungalowlarda 4 kişilik yatak vardır. Tüm bungalowlarda ortapedik yataklar, duş&wc, sıcak su, ısıtma vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri servis edilen restoran bulunmaktadır.


ADRES:  Küre Dağları Milli Parkı, Pınarbaşı  , Kastamonu / TÜRKİYE


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Tesise gelmek için kara yolunu kullanmanız gereklidir. Eğer Ankara üzerinden gelirseniz, Ilgaz dağlarını geçip Kastamonu 'ya ulaştıktan sonra sırası ile Seydiler, Ağlı ve Azdavay ilçelerinden geçerek Pınarbaşı 'ya ulaşırsınız. Buradan yaklaşık 15-20 dakika sonrada tesise ulaşabilirsiniz. Takribi alınan mesafe 200 km. civarında olup 4 saat kadar sürmektedir.

İstanbul üzerinden gelmek isterseniz Bolu dağı ve Gerede yolundan sonra Karabük 'e sapmalısınız. Daha sonra sırası ile Safranbolu ve Eflani ilçelerini geçerek Pınarbaşı 'ya ulaşırsınız. Buradan yaklaşık 15-20 dakika sonrada tesise ulaşabilirsiniz. Takribi alınan mesafe 500 km. civarında olup 5-6 Saat kadar sürmektedir. Pınarbaşı 'ya direk yolcu taşımacılığı Kastamonu ve İstanbul İllerinden yapılmaktadır. Diğer yerlerden ise Kastamonu veya yakın illerine yolcu taşımacılığı yapan firmalar ile gidilip, buradan aktarma yaparak da ulaşabilirsiniz.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Odalara Sokulmaması Koşuluyla Kabul Edilebilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır. 0 - 6 Yaş Arası Çocuk, Odadaki Mevcut Yataklar Kullanılıyorsa Ücretsizdir. 7 -12 Yaş Üzeri Çocuk %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2015 KONAKLAMA FİYATLARI:


Kişi Başı Oda Kahvaltı: 100 TL


Kişi Başı Yarım Pansiyon: 120 TL.* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.

KASTAMONU KÜRE DAĞLARI DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

100 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1049

Bolu-Göynük     Bolu-Mengen     Bolu-Aladağlar     Küre Dağları

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM KÜRE DAĞLARI TESİSLERİNE BAK