Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

4-1-3-1060


TESİS PROFİLİ:  Maşukiye kasabasında ve Kartepe yolu üzerinde bulunan Pansiyon, bölgede doğa içinde, sade, temiz bir konaklama yeri arayanlara hitap edecek yapıdadır. Günübirlik kısıtlı sürede keşfedilemeyecek güzellikleri bir iki gün ayırarak rahat bir şekilde gezip dolaşmak ya da sessiz sakin güzel bir hafta sonu kaçamağı yapmak için uygun fiyatlı ve bölgenin güzelliklerine hakim bir konumda konaklama isteyenler tesisi tercih edebilirler. Tesis, misafirlerine Kartepe dağı ile Sapanca gölünün eşiz manzarasını sunmaktadır. Çevredeki doğal güzellikleri keşfe çıkabileceğiniz gibi tesiste dinlenebilir, terastan rahat bir atmosferde manzarayı seyre dalabilirsiniz. Oda Kahvaltı hizmet veren tesiste gün içinde aperatif yiyecek ve içecekler salonda misafirlere sunulmaktadır. Kahvaltı dışındaki öğünler, yakın çevredeki restoranlardan alınabilir. Ayrıca pansiyonun 40 kişi kapasiteli salonunda televizyon seyredebilir veya sıcak çayınızı yudumlarken eşsiz doğa manzarasının keyfini sürebilirsiniz. Tesisin odalarında duş & wc bulunmaktadır. Bazı odalarda tv. vardır.


AKTİVİTELER: Doğa İçinde Güzel Konum, Doğa Yürüyüşleri, Kartepe’de Kayak ve Diğer Kış Sporları Yapma İmkanı, Sapanca Gölü ve Çevresi Gezilebilir, Yakın Çevrede Binicilik, ATV  Turları, Paintball, Gölde Sandal ve Deniz Bisikletiyle Gezinti vb. Etkinlikler Yapılabilir.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Dağ Manzarası, Göl Manzarası, TV.Odası, Teras, İnternet, Kahvaltı, Aparatif Yiyecek ve İçecekler, Kolay Ulaşılabilir


ODA ÖZELLİKLERİ:  Tesis Odalarında Duş ve Tuvalet Vardır. 24 Saat Sıcak Su Vardır. Bazı Odalarda TV. Mevcuttur.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesis oda kahvaltı hizmet vermektedir. Yakın çevrede restoran, alabalık tesisi, cafe, gözlemeci vb. Yiyecek içecek hizmeti veren tesislere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Tesiste soft içecekler, sıcak içecekler, aperatif yiyecekler bulunmaktadır.


ADRES:  Maşukiye, Kartepe, Kocaeli / TÜRKİYE


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Tesis Maşukiye kasabasında ve Kartepe Yolu üzerindedir. İstanbul ‘dan toplu taşıma ile en kolay ulaşım otogardan İzmit otobüslerine binilerek İzmit’te “Halkevi” durağında inilerek Maşukiye dolmuşlarına binilir. Bu araçlar tesise 100 m. Mesafeye kadar gelmektedir. Atatürk Hava Limanına 150 KM, Sabiha Gökçen Hava Limanına 90 KM, İzmit Şehir Merkezine 20 KM, Adapazarı Şehir Merkezine 25 KM, Kartepe Kayak Merkezine 15 KM


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır.  1.Çocuk İçin; 0-5 Yaş Ücretsizdir. 6-12 Yaş %50 İndirimlidir. Tesiste Alkollü İçki Satışı Yoktur. Tesiste Çiftlerden Evlilik Cüzdanı İstenmektedir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON2013 FİYAT LİSTESİ:


Kişi Başı Gecelik Oda Kahvaltı:  50 TL.


* Fiyat açıklamalrı için “Diğer Bilgilere” bakınız.

KOCAELİ MAŞUKİYE KONAKLAMA TESİSİ -2-

50 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1060

Kocaeli-Yuvacık    Kocaeli-Karamürsel    Kocaeli-Maşukiye

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM MAŞUKİYE TESİSLERİNE BAK

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.