Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS BİLGİLERİ

KOCAELİ YUVACIK YEŞİL TATİL  

Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil sayfası, ziyaretçilerimize faydalı olabilecek ilgili içeriği yukarıda sunmaktadır. Bu sunulan içerik, Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil kapsamında çeşitli kategorilere ayrılmış ürün ve hizmetler şeklinde yer alabileceği gibi Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil için hazırlanmış detaylı bilgi sayfaları da olabilir. Web sitemizde, Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil hakkında, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri hakkında, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Otelleri ile ilgili, Kocaeli Yuvacık Konaklama hakkında, Kocaeli Yuvacık Kalacak Yer Kocaeli Yuvacık Doğa Pansiyonları konusunda, Kocaeli Yuvacık Küçük Oteller hakkında, Kocaeli Yuvacık Doğa Otelleri içeriğinde,

Kocaeli Yuvacık Tatil Yerleri hakkında Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Pansiyonları, Kocaeli Yuvacık Rehberi kapsamında ve Kocaeli Yuvacık Doğa Tatili hakkında daha farklı kaynaklardan bilgi almanızı sağlayacak yönlendirmelerde bulunabilir. Ayrıca sayfalarımızdaki yönlendirmeleri inceleyerek Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil benzeri daha birçok konu başlığına ve bunlarla alakalı içeriğe de ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, Türkiye’nin en kapsamlı doğa tatil ve etkinlik firması olduğu için ziyaretçilerimizin tüm doğa turizm ürün ve hizmet talepleri, zengin içerik ve alternatif olanakları sayesinde tek bir kaynaktan karşılanabilmektedir. Buna ek olarak ziyaretçilerimiz; turizm destinasyonları tanıtımı, tatil önerileri, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Motelleri,  Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Tesisleri, en iyi tatil yerleri, Kocaeli Yuvacık Doğa Kampları, popüler tatil beldeleri, Kocaeli Yuvacık Kalacak Yer, Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil, ekonomik tatil fırsatları, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil, düşük sezon fırsatları, Kocaeli Yuvacık Doğa Kampları, ekonomik tatil fırsatları, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Motelleri, ekonomik otel fırsatları, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Pansiyonları, Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Tesisleri, doğada tatil alternatifleri, Kocaeli Yuvacık Doğa Turizm, Kocaeli Yuvacık Doğa Konaklama Tesisleri gibi daha onlarca konu başlığına ve içeriğine kolaylıkla web sitemizden ulaşabilirler. Yuvacık, İzmit´e 12 km mesafede ana yol ile bağlıdır. Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil Ayrıca 10 km mesafede alternatif güzergahlar da mevcuttur. Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Motelleri Yuvacık İzmit Körfezinin doğu ucunda 25 km2 alana sahip yayla görünümündedir.

KOCAELİ YUVACIK KARAASLAN TESİSLERİ Yuvacık´in  Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yerleri güneyi daha sert topografyaya sahiptir. Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil Yuvacık, doğal güzellikleri içinde barındıran ormanlık alanlar ile zengin su kaynakları mevcut olan bir yerleşim merkezidir. Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Tesisleri İzmit´in Yuvacık beldesi sahip olduğu doğal ve kültürel güzelliği ile dikkate değer bir özellik taşımaktadır. Kocaeli Yuvacık Kalacak Yer Bu değerler arasında flora ve fauna yapısı gibi biyolojik zenginlik de yer almaktadır. Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil Zengin su kaynaklarına sahip olan Yuvacık'ta, 1997 yılında Yuvacık Barajı bitirilerek, yıllık 166 milyon m3 su kapasitesiyle 2020 yılına kadar Kocaeli ve çevresinin su ihtiyacını karşılayacağı hesaplanmaktadır. Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Yuvacık, İzmit Merkezine yakınlığı ulaşım imkânlarının kolay olması boş alanlarının büyüklüğü Kocaeli Yuvacık Doğa Pansiyonları ile zengin nüfus potansiyeline sahiptir. Ayrıca Yuvacık´la yakın ilişkisi bulunan köyler ile Kocaeli Yuvacık Doğa Tatil Pansiyonları 60 km alanıyla geniş bir potansiyel oluşturmaktadır. Kocaeli Yuvacık Yeşil Tatil Yuvacık´la yakın ilişkisi bulunan Köylerimiz; Kocaeli Yuvacık Doğa Kampları Doğantepe, Camidüzü, Serindere, Kocaeli Yuvacık Küçük Oteller , Tepecik, Aksığın, Kazandere, Kocaeli Yuvacık Doğa Turizm Servetiye ve Servetiye Karşı köyleridir. Kocaeli Yuvacık Doğa Konaklama Tesisleri Tabiatın bütün güzelliklerini bulunduğu Yuvacık, Kocaeli Yuvacık Doğada Tatil çevre belediyeler içinde ilçe olmaya adaydır.

4-1-1-1048


TESİS PROFİLİ: Doğa ile baş başa kalabilmek için bildiğiniz en kısa yol hangisi?

Klimaların çaresiz kaldığı Ağustos sıcaklarından mı bunaldınız? Şehrin o yorucu temposundan uzaklaşmak mı istiyorsunuz? Kısa bir hafta sonu tatili yaparak, bunu gerçekleştirebilirsiniz. Kim istemez ki kamelyalarda oturup, derenin o senfonik sesini dinleyerek çayını kahvesini yudumlamayı.. Kim istemez ki çınar ağaçlarının altında, hamaklarda keyifli bir uyku çekmeyi.. Bunları yapabilmek çok uzaklarda değil sadece İstanbul’a 120 km uzaklıkta…

Tesisin temeli, 1994 yılında henüz Yuvacık barajını az kişinin bildiği zamanlarda, 12 kişilik bir trekking grubuna 1 masa ve 1 bakır tava ile hizmet verilerek atılmıştır. İlk olarak alabalık çiftliği ve restoranı olarak hizmet veren tesis, yörenin doğal güzellikleri içinde daha uzun süre geçirmek isteyen misafirlerinin talepleri doğrultusunda tesise eklenen ahşap bungalowlar ile konaklama hizmeti vermeye de  başlamıştır.  

Tesis, 6 dönüm arazi üzerinde kurulmuş olup, kışın kapalı restoranında 200 kişiye; yazın ise açık ve kapalı alanlarında toplam 500 kişiye yeme - içme hizmeti verebilmektedir. Yaz kış 40 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan tesis, kamp gruplarına da 60 kişiye kadar konaklama hizmeti verebilmektedir.


AKTİVİTELER: Doğa içinde güzel dinlence, Doğa yürüyüşleri, ATV, Jeep safari, Paintball, Dere Kenarı, Çocuk Oyun Alanı


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Bahçe, Restoran, Alabalık Tesisi, TV.Odası, Toplantı Salonu, Otopark, Yürüyüş Parkurları, Çocuk Oyun Alanı, Doğa Sporları Organizasyonu, İnternet, Jenaratör, Sigara İçilmeyen Oda, Gazete


ODA ÖZELLİKLERİ:  

Tesiste standart ve suit odalar vardır. Odalarda, duş&wc, sıcak su, merkezi ısıtma standart olarak vardır. Bazı odalarda salon, bazı odalarda balkon vardır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Sabah Kahvaltısı, Öğle ve Akşam Yemeği için hizmet veren restoran mevcuttur. Alabalık Tesisi olarakta hizmet veren tesis, dere kenarında güzel bir atmosferde yiyecek içecek hizmetlerini sunmaktadır.


ADRES: Servetiye Cami Köyü, Yuvacık Baraj Sonu 8.km Yuvacık - Başiskele, Kocaeli / TÜRKİYE


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER:  Tesis, ağaçlar arasında ve dere kenarında konumlanmıştır.  İzmit 14 km., İstanbul Anadolu 75 km., İstanbul Avrupa 105 km., Topçular 50 km. Dir. İzmit otogarından ücretli servis imkanı vardır.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilir. Tesis Tüm Yıl Açıktır.  1.Çocuk İçin; 0-5 Yaş Ücretsizdir. 6-12 Yaş %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON01.01.2015 - 01.04.2015 DÖNEMİ FİYAT LİSTESİ:


Gecelik Fiyatlar:


Kişi Başı Oda + Kahvaltı:  80 TL / İki Kişilik Oda + Kahvaltı:  160 TL


Kişi Başı Yarım Pansiyon: 100 TL / İki Kişilik Oda Yarım Pansiyon: 200 TL


Kişi Başı Tam Pansiyon:  120 TL / İki Kişilik Oda Tam Pansiyon: 240 TL


Suit Odada Gecelik Fiyatlar:


Kişi Başı Oda + Kahvaltı: 100 TL / İki Kişilik Oda + Kahvaltı:  200 TL


Kişi Başı Yarım Pansiyon: 120 TL / İki Kişilik Oda Yarım Pansiyon: 240 TL


Kişi Başı Tam Pansiyon:  150 TL / İki Kişilik Oda Tam Pansiyon: 300 TL


* Bayram ve Özel Günler İçin Sorunuz.


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.KOCAELİ YUVACIK DOĞA TURİZM TESİSİ -2-

80 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1048

Kocaeli-Yuvacık    Kocaeli-Karamürsel    Kocaeli-Maşukiye

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM YUVACIK TESİSLERİNE BAK

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON