Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

KÖPRÜLÜ KANYON EKO MOTEL, HÜSNÜ’NÜN YERİ

70 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1013


TESİS PROFİLİ:  Torosların eteğinde, Köprülü Kanyon Milli Parkı sınırları içinde doğanın eşsiz zenginliğine dokunabileceğiniz çok özel bir tesistir.  Köprüçay’ın batı yakasında, portakal ve çam ağaçlarının arasında doğa ile bütünleşmiş konuma sahiptir ve doğal alabalık havuzlarının yanı başındadır. Dere boyunca dizili taş ve bungalow yapılarda konaklama yapılır. Köprü çayda rafting heyecanı, doğal havuz veya nehirde serinleme keyfi, ağaçlar altında hamak sefası ve milli park içinde yapılan doğa yürüyüşleri tatilinize renk katacak aktivitelerdir. Bu tesiste özel lezzetlerin de tadına varabilirsiniz. Sabah doğanın sesleriyle güne uyanır uyanmaz alacağınız güzel bir köy kahvaltısı veya akşam yemeğinde tadacağınız asma yaprağıyla hazırlanan alabalığı örnek olarak verebiliriz. Tesiste doğa yetişen tavuk, bıldırcın, alabalıklar ve yine tesiste organik olarak imal edilen köy yoğurdu, zeytin, reçeller vb.leri tatilinizde yediğiniz içtiğinizi bir şölene dönüştürecektir. Tesisimizin hemen yanında uzanan Köprüçay nehrinin azgın dalgalarında boğuşmanın, takım halinde her rapide gelindiğinde seferber olup botunuzu sakin sulara çıkartmanın zevki bir başka olacaktır. Köprüçay nehrinin serin sularında rafting heyecanı yaşayacak, zengin barbekü menüden oluşan öğle yemeği ile yorgunluğunuzu atacak, tam gün süren bu aktivite ile şehir stresinden uzaklaşacaksınız.


AKTİVİTELER:  Doğa İçinde Güzel Konum, Doğa Yürüyüşleri, Açık Doğal Yüzme Havuzu(Irmaktan gelen suyla sürekli beslenmektedir.) , Balık tutma, Rafting, Jeep Safari


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Dağ Manzarası, Restoran, Bahçe, Isıtma, Açık Havuz, Rafting Merkezi, Nehir Kenarı, Havaalanı Transfer, Alabalık Tesisi, Balık Tutmak, Alabalık Tesisi, Jeep Safari, Otopark


ODA ÖZELLİKLERİ:  Duş&WC, Klima, Sıcak Su, Bazı Odalarda TV., Bazı Odalarda Şömine


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Restoran vardır. Köy Kahvaltısı, Kuzu Çevirme,  Asma Yaprağı ile Hazırlanmış Alabalık gibi öne çıkan yiyecekleri vardır.


ADRES:  Karabük Köyü, Beşkonak, Manavgat / ANTALYA


KONUM ve ULAŞIM:  Tesis Denize 50 km. , Antalya - Manavgat Kara Yoluna 38 km. , Antalya Havaalanına 100 km. Mesafelerdedir. Köprülü Kanyon Milli Parkında Tamamen Doğa İçindedir. Antalya - Alanya E90 Karayolu Üzerinde Serik - Manavgat Arasında Taşağıl Sapağından Girilerek ve Beşkonak Tabelaları İzlenerek Köprülü Kanyona Ulaşılabilir.


MESAFELER: Denize 50 km. dir. Manavgat:63 km. Serik:50 km. Antalya Havalimanı: 100 km. , Antalya Merkez: 110 km.


DİĞER BİLGİLER:  

Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır.

Çocuklar İçin; 0 -5  Yaş Ücretsizdir (Sadece Yiyecek-İçecek Ücreti Alınır).

                   6 -12 Yaş %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2013 FİYAT BİLGİSİ


Sadece Konaklama

Tek Kişi: 60 TL. (KDV Dahil 65 TL.)

Çift Kişi: 110 TL. (KDV Dahil 119 TL.)

Üç Kişi: 140 TL. (KDV Dahil 152 TL.)


Oda Kahvaltı

Tek Kişi: 70 TL. (KDV Dahil 76 TL.)

Çift Kişi: 120 TL. (KDV Dahil 130 TL.)

Üç Kişi: 170 TL. (KDV Dahil 184 TL.)


Yarım Pansiyon

Tek Kişi: 90 TL. (KDV Dahil 97 TL.)

Çift Kişi: 160 TL. (KDV Dahil 173 TL.)

Üç Kişi: 230 TL. (KDV Dahil 249 TL.)


Tam Pansiyon

Tek Kişi: 100 TL. (KDV Dahil 108 TL.)

Çift Kişi: 170 TL. (KDV Dahil 184 TL.)

Üç Kişi: 250 TL. (KDV Dahil 270 TL.)


- Yemekli Rafting Turu: 40 TL


* Fiyat Açıklamaları Yukarıda “Diğer Bilgiler” Başlığı Altında Mevcuttur.

* 0-6 Yaş Ücretsiz

* 7-12 Yaş %50 İndirimli
BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON

TESİS ÖZELLİKLERİ


TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

MANAVGAT KÖPRÜLÜ KANYON EKO MOTEL , KANYON LODGE, HÜSNÜ’NÜN YERİ

Manavgat Köprülü Kanyon Eko Motel sayfası, büyük tatil otellerindeki klasik tatil konsepti dışında doğa turizm tesisleri, küçük aile işletmeleri, kiralık villalar gibi alternatif bir mekanda farklı bir tatil arayışında olan ziyaretçilerimize yönelik olarak hazırlanan sayfalardan biridir. Bu sayfa ve benzerlerinde Manavgat Köprülü Kanyon Eko Motel bağlamında sunulan turizm ürünlerine ve hizmetlerine yukarıda yer verilebileceği gibi Manavgat Köprülü Kanyon Eko Motel hakkında, kapsamında, Manavgat Köprülü Kanyon Hüsnü’nün Yeri ile ilgili, içerik yönetimi konusunda, Manavgat Köprülü Kanyon Kanyon Lodge başlığını da kapsayacak şekilde daha geniş bilgi edinebileceğiniz anlatımlara da yer verilebilir. Bunlara ek olarak sitemizin içeriğinde Manavgat Köprülü Kanyon Eko Motel ile bağlantılı diğer web sitelerinde yer alan ve bizim sunduklarımıza ilave olabilecek ekstra bilgilere ulaşabileceğiniz farklı sayfalara verilen bağlantılarda bulunmaktadır. Web sitemizin ziyaretçileri, Manavgat Köprülü Kanyon Eko Motel ve benzeri sayfalarımızı gözden geçirdikleri zaman, Manavgat Köprülü Kanyon Nerede diğer tatil sitelerinde bulamayacakları çok sayıda alternatif tatil tesisini sunduğumuzu fark edeceklerdir. Böylece web sitemizin kullanıcıları, birbirinin benzeri konsepte sahip tatil otelleri arasına sıkışıp kalmayacak farklı konseptlere sahip tatil olanaklarını da alternatif dahilinde bulabileceklerdir. Web sitemizin alternatif tatil içerikli sayfalarında; Manavgat Köprülü Kanyon Hüsnü’nün Yeri , kampanyalar, doğa tatil pansiyonları , Manavgat Köprülü Kanyon Eko Motel Pansiyon , doğa kamp konaklama olanakları , doğa turizm tesisleri , Manavgat Köprülü Kanyon Doğada Konaklama dağ evleri , ağaç evler , Manavgat Köprülü Kanyon Eko Motel , bungalow tipi konaklama sunan tesisler , Manavgat Köprülü Kanyon Pansiyonları, kiralık villalar, Manavgat Köprülü Kanyon Kanyon Lodge ve apartlar gibi çok sayıda tatil alternatifini web sitemizden kolaylıkla bulabilirler.

TÜM KÖPRÜLÜ KANYON TESİSLERİNE BAK

Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer