Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt
Tel     : 0 (212) 632 31 13

Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...


TESİS PROFİLİ:  Marmaris Hisarönü’nün her yanı kaplayan yemyeşil coğrafyasında ağaçlar arasına gizlenmiş, önünde kumsalın uzayıp gittiği beş ahşap bungalow ve restoran işletmesinden oluşmuş bir tesistir. Tesiste küçük bir açık havuz ve minderlere uzanıp hoşça vakit geçirebileceğiniz güzel bir bahçede bulunmaktadır. Yeşille mavinin kaynaştığı bu yörede tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlayacak aktiviteleri bolca bulabilir veya Havuz çevresindeki minderlere uzanıp doğayla baş başa kalabileceğiniz huzur verici atmosferden faydalanabilirsiniz. Tesis aynı zamanda restoran olarakta hizmet verdiği için yemekler konusunda da iddialı bir mekan olduğunu hatırlatırız. Bungalowlar doğayla bütünleşmiş kütük yapılar olduğu için odalara davetsiz misafir olabilecek börtü böcek, kurbağ, kaplumbağ gibi canlıları sorun etmeyecek misafirlerin rezervasyon yaptırmasını öneririz.


AKTİVİTELER:  Küçük Bir Açık Havuz Vardır. Tesis denize sıfırdır ve çok güzel bir bahçesi vardır. Kumsalın Hemen Yanıbaşında ve Okaliptus Ağaçları Arasında eşsiz bir konuma sahiptir. Gürültü patırtıdan uzak sakin, doğa ve denizle iç içe bir tatilin adresidir. Tekne Turları , Kano, Binicilik, Doğada ve Sahilde Yürüyüş Tesis ve Yakın Çevresindeki Aktivitelerdir.


TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR:  Plaj, Bahçe, Restoran, Bar, Açık Havuz, Tekne Turu, Sessiz Sakin Doğa İçinde Bir Tatil, Wi-Fi


ODA ÖZELLİKLERİ:  Banyo&WC , Klima, Sıcak Su, Tamamen Ahşap Bağımsız Bungalow Odalar, Balkon


ÇOCUKLAR İÇİN:  Geniş bahçe, çocuklar için güzel bir oyun alanına dönüşecektir.

Plaj, Deniz, Havuz


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste Restoran ve Bar Vardır. Akdeniz ve Ege Mutfağı ve Deniz Ürünleri Ağarlıklı Olarak Servis Edilmektedir.


ADRES:  Limanbaşı Mevkii, Hisarönü, Marmaris , Muğla / Türkiye


KONUM ve ULAŞIM:  Tesis Denize Sıfırdır. Marmaris - Datça karayolunun 17. Km. Sinden sola ayrılıp Hisarönü Köyüne ulaşabilirsiniz. Transfer, Otobüs veya Dalaman Hava Liman’ndan Havaş servisleri ile Marmaris’e oradanda taksi veya dolmuşlarla Hisarönü’ne ulaşılabilir.


MESAFELER:  Denize Sıfır. Dalaman Hava Limanı: 110 km. Marmaris: 15-20 km.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2014 FİYAT LİSTESİ:


Kahvaltı Dahil Oda Fiyatları

(2 Kişilik Double Yataklı Odadır. Ek Yataklarla 4 Kişiye Kadar Kapasitesi Vardır.)


01 Ocak - 30 Nisan Dönemi: 60 Euro


01 Mayıs - 31 Mayıs Dönemi: 80 Euro


01 Haziran - 30 Eylül Dönemi: 100 Euro


* Bir Çift Kişilik ve İki Tek Kişilik Yatakta “2 Yetişkin + 2 Çocuk” veya

“3 Yetişkin + 1 Çocuk” olmak kaydıyla dört kişi için yukarıdaki fiyatlar geçerlidir.TESİS BİLGİLERİ

1-2-2-1040

MARMARİS HİSARÖNÜ DOĞA TURİZM TESİSİ -2-

Tesis Kodu: 1040

60 Euro

‘dan Başlayan Fiyatlarla

Marmaris-Hisarönü    Marmaris-Bördübed     Marmaris-Selimiye     Marmaris-Orhaniye     Marmaris-Söğüt

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

TÜM HİSARÖNÜ TESİSLERİNE BAK

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON