Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS ÖZELLİKLERİ


2-1-10-1095

ANTALYA KALKAN DOĞA TURİZM TESİSİ -3-

105 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1095

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

BANKA HESAP BİLGİLERİ

ANTALYA KALKAN DOĞA


Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

TÜM KAŞ ve KALKAN TESİSLERİNE BAK


TESİS PROFİLİ: Bezirgan, Kalkan’ın yanı başında, deniz seviyesinden 700-1000 metre yüksekte dümdüz bir yayladır. Muhteşem ve bozulmamış doğal güzellikleri barındıran bölgede sıra dışı, dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz. Muhteşem doğal güzellikler içerisindeki 150 yıllık köy evi, bölgenin yerlisi ev sahibi ve İskoçyalı eşi tarafından güzel bir şekilde onarılıp, pansiyon olarak hizmete açılmıştır. Böylece bu muhteşem doğal cümbüş içerisinde tatil yapma olanağı doğmuştur. Evin hemen önünde çardak altında yada terastaki sedirlerde hiç sıkılmadan saatlerce uzanıp dinlenebilirsiniz. Evin güzel bir şekilde doğal yapıya uyumlu dekore edilmiş sobalı 3 odasında misafirler ağırlanmaktadır. Odalarda çay-kahve düzeni mevcuttur. Geniş Bahçe içerisinde birçok meyve ağacı vardır. Doğal ürünlerle hazırlanan zengin kahvaltı ve enfes yemekler, unutulmaz bir damak tadı hatırası bırakacaktır.


AKTİVİTELER:  Doğal güzellikler içerisinde ve bir dağ-yayla köyü atmosferinde dinlendirici bir tatil için uygundur. Doğa yürüyüşleri yapabilir, bahçede ve köyde basit tarımsal faaliyetlere katılınabilir. Daha özgür bir tatil için özel araç veya kiralık araçlarla gelinmesi önerilir. Kalkan ve çevresindeki aktivitelere katılabilir ve turistik merkezleri gezebilirsiniz.


TESİS  ve ÇEVRESİ OLANAKLARI: Tesis, 150 yıllık üç odalı bir köy evinin restore edilerek turizm -konaklama amaçlı hizmete sunulmasıyla ortaya çıkmıştır.

Yörenin yerlisi işletmeci ve İskoçyalı eşi tarafından köy evi atmosferinde hizmet vermektedir. Oda kahvaltı veya yarım pansiyon hizmet vermektedir. Yeme-içme olanakları ve doğal ortamda rahat bir konaklama için gerekli donanım mevcuttur. Kablosuz internet mevcuttur.

 

ODA ÖZELLİKLERİ: Evde konukların ağırlanabildiği 3 oda mevcuttur. Köy evinin odaları, karakterine uygun olarak güzel ve rahat bir konaklama imkanı sunacak şekilde düzenlenmiştir. Odalarda soba, çay-kahve düzeni, rahat temiz bir yatak bulunur. Duş&wc ortak kullanımlıdır. Havlu, saç kurutma makinesi, sıcak su gibi olanaklar vardır.   


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama olanağı vardır. Yöresel ve doğal ürünlerden faydalanılarak hazırlanan lezzetli yiyecek içecekler konuklara sunulur. Tesis işletmecisinin tecrübeli bir aşçı olması, doğal ürünler ve atmosfer, tatilinizi adeta unutulmaz bir gurme gezisine dönüştürebilir.


ADRES:  Bezirgan Köyü - KALKAN - KAS / ANTALYA


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Dalaman havalimanı en yakın havaalanıdır. Dalaman havalimanından Fethiye'ye Havaş servisini kullanıp, oradan Kaş-Kalkan minibüsleri ve Elmalı minibüsleri ile aktarma yapmak suretiyle tesise ulaşabilirsiniz. (Dalaman 4 saat civarında)

Kara Yolu İle İzlenecek Güzergahlar:

Istanbul'dan Kalkan'a karayolu için güzergah: (825 km.)
Istanbul - Bilecik - Kütahya - Afyon - Budur - Tefenli - Fethiye - Kalkan
veya
Istanbul - Bilecik - Kütahya - Afyon - Burdur - Bucak - Korkuteli - Elmalı - Gömbe - Bezirgan (bu yol 1 saat daha kısa ancak daha virajlıdır)
Ankara dan Kaş'a karayolu olarak takip edeceğiniz güzergah: (700 km.)
Ankara - Afyon - Burdur - Tefenli - Fethiye - Kalkan
veya
Ankara - Afyon - Burdur - Bucak - Korkuteli - Elmalı - Gömbe - Bezirgan


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis tüm yıl açıktır. Odadaki Mevcut Yataklar Kullanılıyorsa 0-3 yaş arası bir çocuk ücretsizdir. 3-12 Yaş %50 İndirimlidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


FİYAT BİLGİLERİ


2013 FİYAT BİLGİLERİOda Kahvaltı Kişi Başı Gecelik: 105 TL


Yarım Pansiyon Kişi Başı Gecelik: 150 TL


Oda Kahvaltı Kişi Başı Haftalık: 670 TL


Yarım Pansiyon Kişi Başı Haftalık: 960 TL


Yarım Pansiyon (Konaklama + Kahvaltı + Akşam Yemeği)


* Fiyat Açıklamaları İçin “Diğer Bilgilere” Bakınız.


Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.