Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO. Alternatif Tatil Tesisleri 00052-2 Kültür ve Doğa Turları Mavi Yolculuk Turları Outdoor Etkinlik Yönetimi TABİATA Hoş Geldiniz...

TESİS ÖZELLİKLERİ


2-1-10-1096

ANTALYA KALKAN DOĞA TATİL EVİ -4-

60 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1096

TALEP FORMU

Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

BANKA HESAP BİLGİLERİ

ANTALYA KALKAN DOĞA


Kumluca Adrasan     Kemer & Beycik & Ulupınar     Olimpos & Çıralı     Köprülü Kanyon     Kaş & Kalkan     Patara     Antalya Merkez ve Çevresi     Demre & Kekova    Diğer

TÜM KAŞ ve KALKAN TESİSLERİNE BAK


TESİS PROFİLİ: Tesis, Kalkan’ın yanı başında Sarıbelen Köyü sınırları içerisinde ve Lykia yolu üzerinde konumlanmıştır. Yemyeşil tepelerin arasında yüksekçe bir konumda sessiz sakin bir tatil için ideal bir mekandır. Bununla birlikte istediğiniz zaman Kalkan, Kaş, Patara gibi güzel turistik merkezlere ve plajlara kolayca ulaşabileceğiniz mesafededir. Tesis, bölgeye yerleşmiş iki İngiliz vatandaşının sahibi olduğu, 4 odasını konuklarına açmış bir ev-villa konseptindedir. Açık havuzu bulunan evdeki odaların ikisi double yataklı diğer ikisi ise tek kişilik iki yataklıdır. Evde ve bahçede evcil hayvan bulunmaktadır. Oda kahvaltı hizmet veren tesiste talep üzerine akşam yemeği servisi de yapılmaktadır. Havuzda serinleyip sakin ve etkileyici bir atmosferde güneşlenerek dinlenebileceğiniz gibi tesisin bulunduğu çevredeki etkileyici doğal güzelliklerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Daha özgür bir tatil için özel araçları ile bölgede tatil yapmayı planlayan ziyaretçilerimize önerebileceğimiz bir mekandır.


AKTİVİTELER:  Doğal güzellikler içerisinde ve bir dağ-yayla köyü atmosferinde dinlendirici bir tatil için uygundur. Tesisin açık havuzu vardır. Lykia Yolu üzerindedir. Doğa yürüyüşleri yapılabilir, bahçede ve köyde basit tarımsal faaliyetlere katılınabilir. Daha özgür bir tatil için özel araç veya kiralık araçlarla gelinmesi önerilir. Kalkan ve çevresindeki aktivitelere katılabilir ve turistik merkezleri gezebilirsiniz.


TESİS  ve ÇEVRESİ OLANAKLARI: Tesis, ev atmosferinde rahat bir konaklama ve dinlenme olanağı sunmaktadır. Köy merkezinin dışında ve doğa içerisindedir. Talep üzerine kahvaltı dışındaki yiyecek-içecek hizmetleri verilebileceği gibi çevrede araç ile gidilebilecek restoranlarda vardır. Transfer ve kiralık araç knusunda organizasyon yapılır. Gezi güzergahları, bölgedeki görülmeye değer yerler ve rotalar gibi bilgileri tesis sahiplerinden alabilirsiniz.

 

ODA ÖZELLİKLERİ: Evde konukların ağırlanabildiği 4 oda mevcuttur. Odalardan ikisi çiftkişilik yataklı, diğer ikisi ise iki tek kişilik yataklıdır. Her odada duş ve wc bulunmaktadır. Odalar ve ev ferah bir konaklama imkanı sağlar.  


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Tesiste oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama olanağı vardır. Yöresel ve doğal ürünlerden faydalanılarak hazırlanan lezzetli yiyecek içecekler konuklara sunulur. Ev Mutfağı Düzeni vardır.


ADRES:  Sarıbelen Köyü - KALKAN - KAS 07963 / ANTALYA


KONUM, ULAŞIM ve MESAFELER: Dalaman havalimanı en yakın havaalanıdır. Dalaman havalimanından Fethiye'ye Havaş servisini kullanıp, oradan Kaş-Kalkan minibüsleri ve Sarıbelene giden minibüsleri kullanarak tesise ulaşabilirsiniz. Tesise özel araç ile gelmenizi öneririz.

(Dalaman 4 saat civarında)

Kara Yolu İle İzlenecek Güzergahlar:

Istanbul'dan Kalkan'a karayolu için güzergah: (825 km.)
Istanbul - Bilecik - Kütahya - Afyon - Budur - Tefenli - Fethiye - Kalkan
veya
Istanbul - Bilecik - Kütahya - Afyon - Burdur - Bucak - Korkuteli - Elmalı - Gömbe - Bezirgan (bu yol 1 saat daha kısa ancak daha virajlıdır)
Ankara dan Kaş'a karayolu olarak takip edeceğiniz güzergah: (700 km.)
Ankara - Afyon - Burdur - Tefenli - Fethiye - Kalkan
veya
Ankara - Afyon - Burdur - Bucak - Korkuteli - Elmalı - Gömbe - Bezirgan


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilir. (Tesiste kedi ve köpekler vardır. Göz önünde bulundurulmalıdır.) Tesis tüm yıl açıktır. Odadaki Mevcut Yataklar Kullanılıyorsa 0-3 yaş arası bir çocuk ücretsizdir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

* Fiyat Değişiklikleri Aynı Anda Web Sitemize Yansımamış Olabilir. Bayram ve Diğer Özel Günlerde Farklı Paket Fiyatlar Uygulanabilir.


FİYAT BİLGİLERİ


2013 FİYAT BİLGİLERİ


Tek Kişilik Oda Fiyatı Kahvaltı Dahil: 80 TL


Tek Kişilik Oda Fiyatı Yarım Pansiyon: 105 TL


İki Kişilik Oda Fiyatı Kahvaltı Dahil: 120 TL


İki Kişilik Oda Fiyatı Yarım Pansiyon: 180 TL


Yarım Pansiyon (Konaklama + Kahvaltı + Akşam Yemeği)


* Fiyat Açıklamaları İçin “Diğer Bilgilere” Bakınız.


Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.