Banka Hesap Bilgileri       Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Gizlilik ve Güvenlik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tabiata.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Innovice Turizm Seyahat Acentası ’na aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tabiata.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tabiata.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tabiata.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tabiata.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012-2015 Tabiata.com | Innovice Turizm Seyahat Acentası - Belge No: A-8411 | Tüm Hakları Saklıdır.

A-8411

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Ana Sayfa Müşteri İlişkileri Faydalı Bilgiler Tesis Kayıt

Sitemiz güncellenmektedir. Bilgi ve rezervasyon taleplerinin, kısa bir süre için, sayfalarımızdaki iletişim formları ve bilgi@tabiata.com mail adresi aracılığı ile iletilmesini, ziyaretçilerimizden rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

INNOVICE INNOVATIVE  SERVICE  CO.
Enter CAPTCHA solution
Listen to audio CAPTCHA

Tabiata.com Operasyon Merkezi:


Adres:             Millet Cd. Emek Apt. No: 37/1                       Fındıkzade , Fatih / İstanbul

E-posta:          bilgi@tabiata.com


Tabiata.com, Türkiye’nin doğa etkinlik, konaklama ve tatil organizatörüdür. Kuruluş Amacı, modern hayatın içerisinde sıkışıp kalmış insanların ve doğa tutkunlarının; tabiatın sunduğu huzur verici atmosfere ve güzelliklere seyahat etmelerini sağlamak, büyüleyici manzaralara şahit olmalarına ve doğanın bir parçası haline gelmelerine katkıda bulunmaktır. Bu doğrultuda, doğal güzellikleriyle öne çıkan yörelerde konumlanmış ya da nitelikli, sıra dışı hizmetler ve deneyimler sunabilen özgün ve ayrıcalıklı mekânları, tüm alternatifleri ile birlikte, daha hızlı ve kolay ulaşabilir hale getirmeyi hedefliyoruz.  

Tesisinizin yukarıdaki konsept dahilinde bir mekan olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize kendinizi tanıtınız.  

KONAKLAMA TESİSLERİ ve DİĞER TEDARİKÇİLER İLE İŞBİRLİĞİ

* Doğada Konumlu Günlük Kiralanabilen Ev, Villa, Çiftlik vb. Mekanlar, Konaklama Tesislerine Dahil Edilebilir.

TESİSİNİZE NE KAZANDIRABİLİRİZ?


-  Konseptimiz dahilinde tesisinize güçlü bir imaj katkısı sağlarız.


-  Nitelikli hizmet sunan küçük konaklama işletmelerinin hassasiyetlerini iyi biliyoruz. Büyük otel işletmelerindeki standart uygulamalardan farklı, kendilerine özgü hizmet anlayışları ve çalışma prensipleri bulunan bu mekanlara uygun, esnek işbirliği imkanları sunarız.  


-  Organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz kurumsal müşterilerimizi yönlendirerek, işbirliği yaptığımız tesislere gerçek anlamda “yeni” müşteriler kazandırırız.


-  İnternet olanaklarını kullanan acenteler ve diğer web sitelerinin tamamına yakını tesislerin isimlerini kullanarak reklam ve optimizasyon yaparlar. Bu sayede, internet ortamında bir tesise ulaşmaya çalışan potansiyel müşterileri kendi üzerlerine çekerek, hiçbir çaba harcamadan ve bir artı fayda üretmeden bu rezervasyonlar üzerinden, tesislere müşteri buluyormuş gibi yaparak kazanç elde ederler. Tabiata.com ‘da tesis isimleri yerine tesis kodları bulunur. Tesis isimleri kullanılmadığı için bu yolla reklam ve optimizasyon da yapılmaz. İnternette direk tesisinizi arayan müşterilerinizi çalmadan sizlere gerçek anlamda “yeni” müşteriler kazandırırız.


-  Tabiata.com müşterilerinin beklentileri ile tesislerimizin konseptleri örtüştüğü için tesislere doğru misafir portföyünü yönlendiririz.


-  Kurumsal outdoor etkinliklerimizi, işbirliği ortamını geliştirdiğimiz tesislerde yapmayı tercih ederiz. Bu organizasyonlar ile özellikle düşük ve ölü sezonlarda tesislerimize büyük fayda sağlarız.


-  Yayla Evi, Çiftlik Evi, Bağ Evi, Dağ Oteli, Aile İşletimli Pansiyon gibi, reklam ve pazarlama olanakları kısıtlı bu özel mekanları, bir bütün halinde ve standart bir formatta sunarız. Bu tür mekanların potansiyel müşteri kitlesi için; güvenilir, tüm alternatifleri hızlı ve kolayca inceleyip, değerlendirebilecekleri bir kaynak görevi görmekteyiz.


-  Dağ başındaki İki odalı bir yayla evinden, küçük bir avcı kulübesine konaklama imkanı sunan, her yöredeki ve her kapasitedeki mekanı, müşterilerimize sunabildiğimiz için, kırsal alandaki yöre halklarından, orman köylülerine, daha geniş bir kitlenin turizm gelirlerinden pay almasını sağlarız.


-  Turistik değer olma potansiyelini barındıran yörelerin ve mekanların, doğayı ve doğalı koruma ilkesi çerçevesinde doğru bir gelişim süreci geçirmesini destekleriz.  


-  Türkiye’nin doğa konaklama ve tatil potansiyelini tek kaynakta toplayarak bu alanda bir rehber görevi görmekteyiz.